16-latek gwałcił brutalnie kobiety [ZDJĘCIA]

08.11.2009 14:13
Stołeczni policjanci zatrzymali 16-letniego Marka K. podejrzanego o brutalne gwałty i rozbój na warszawskiej Woli. Nastolatek decyzją sądu został aresztowany, grozi mu do 12 lat więzienia.


16-latek atakował kobiety i gwałcił, a następnie okradał z pieniędzy, telefonów komórkowych i innych wartościowych rzeczy. W trakcie popełniania przestępstw działał w sposób uniemożliwiający pokazanie ofiarom swojej twarzy.

- Policjanci nie wykluczają, że na swoim koncie może mieć więcej podobnych przestępstw. Dlatego kobiety, które w ostatnich kilkunastu miesiącach mogły paść jego ofiarą, proszone są o kontakt z policją - zaapelowała Dorota Tietz z zespołu prasowego stołecznej policji.

Zatrzymany to młody mężczyzna, wzrostu około 175 cm, szczupłej budowy ciała, wagi około 60 kg, ciemny blondyn, krótko ostrzyżony, noszący okulary. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów w trakcie popełniania przestępstw ubrany był w bluzę lub kurtkę posiadającą kaptur, aby zasłonić twarz.

Kobiety, które mogły w okresie kilkunastu ostatnich miesięcy stać się ofiarami, działającego w opisany sposób mężczyzny, proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Stołecznej Policji pod numerem telefonu 22-603-65-83.

W serwisie policyjni.pl także: Miały sprzątać, kończyły jako prostytutkiSkomentuj:
16-latek gwałcił brutalnie kobiety [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje