Brutalny gwałt na 16-latce: ogolili jej głowę, wywieźli do lasu, zgwałcili i porzucili

Fot. Wojciech Surdziel / AG

Podczas imprezy 22-latek zagroził 16-letniej dziewczynie, że albo będzie uprawiać z nim i z jego kolegą seks oralny, albo ogolą ją na łyso. Gdy ta nie zgodziła się na kontakt seksualny, zamknął ją w mieszkaniu i wspólnie z 15-latkiem zgolili jej włosy. Potem wywieźli 16-latkę do lasu. Tam 22-latek skopał ją, zgwałcił i odjechał.
Jak pisze Głos Koszaliński,16-latka od dawna znała się ze swoim oprawcą. 22-letni Grzegorz Ł. stał na bramce dyskoteki w świdwińskim zamku. Chłopak chętnie służył nastolatce pomocą, podwoził i dawał drobne pieniądze. Znajomość nie miała jednak intymnego charakteru.

Kiedy Grzegorz Ł. dowiedział się, że dziewczyna umówiła się w piątek z poznanym na "naszej klasie" chłopakiem, urażony postanowił dać jej nauczkę. W sobotę zaprosił 16-latkę do siebie na imprezę. W trakcie zabawy dziewczyna usłyszała groźbę, że albo będzie uprawiać z 22-latkiem i jego kolegą seks oralny, albo ogolą jej głowę. Widząc, że sytuacją robi się napięta, kilka osób opuściło mieszkanie. Dziewczynie uniemożliwiono wyjście.

Grzegorz Ł. razem ze swoim 15-letnim kolegą ogolili 16-latkę na łyso. Potem wsadzili ją do bagażnika i wywieźli do lasu, gdzie starszy z oprawców skopał i zgwałcił dziewczynę. Następnie zwyrodnialcy odjechali, zostawiając nastolatkę samą w lesie.

Dziewczyna dotarła do pobliskich zabudowań i powiadomiła policję. Sprawców zatrzymano następnego dnia. Grzegorz Ł. przyznał się do ogolenia i wywiezienia do lasu swojej ofiary, jednak twierdzi, że do gwałtu nie doszło.

Dzisiaj sąd oceni materiał dowodowy i zadecyduje o dalszym losie 22-latka. 15-latkiem zajmie się sąd rodzinny.

W serwisie policyjni.pl także: Zabili i poćwiartowali ciało. Policja szuka odciętej głowya>Skomentuj:
Brutalny gwałt na 16-latce: ogolili jej głowę, wywieźli do lasu, zgwałcili i porzucili
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje