CBŚ rozbiło gang pseudokibiców Legii. 42 zatrzymanych

Od świtu funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymywali pseudokibiców Legii. W sumie do celi trafiły 42 osoby podejrzewane o przestępstwa narkotykowe i wymuszenia.


Centralne Biuro Śledcze zatrzymało dziś 42 osoby podejrzane m.in. o przestępstwa narkotykowe i wymuszenia. Według nieoficjalnych informacji policji większość zatrzymanych to fanatyczni pseudokibice Legii Warszawa.

Wśród zatrzymanych jest Piotr S., ps. "Staruch", nieformalny lider fanów z Żylety. Na razie nie wiadomo jednak, czy usłyszy zarzuty, a jeśli tak, to jakie.Zatrzymań dokonano w Warszawie, a także w Szczecinie i Elblągu. Kibice Legii Warszawa mają "zgodę" z fanami Olimpii Elbląg i Pogoni Szczecin.

Oficer Komendy Głównej Policji powiedział nam, że choć sprawa dotyczy kibiców, to zatrzymania mają związek z czysto kryminalną działalnością tych osób. - Materiał dowodowy zbieraliśmy od kilku miesięcy. Zatrzymania nie mają związku z Euro 2012 - mówi. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Wydziału Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, czyli najwyższego prokuratorskiego szczebla.

Komentarze (341)
CBŚ rozbiło gang pseudokibiców Legii. 42 zatrzymanych
Zaloguj się
 • klamberus

  Oceniono 105 razy 87

  Romaszewski, Kempa i reszta! Może byście poręczyli za kolegę-patriotę?

 • dr.europa

  Oceniono 91 razy 73

  I dobrze! Teraz zmiana dresów na pasiaki i do budowy drog! Nie karmnic tej choloty za lezenie do gory karkiem!

 • revelstein

  Oceniono 104 razy 68

  A co na ta bezprzykładną prowokację pan senator Romaszewski? Czekam też na oświadczenie Kaczyńskiego, jak to w Polsce prześladuje się patriotów.
  revelstein blox.pl

 • tuner

  Oceniono 76 razy 48

  Coooo???!! Wyborców PIS aresztowali???!! Hańba! Rządamy powołania komisji śledczej, wiadomo kto za tym stoi! W najbliższym czasie sprawę zbada niezależny ekspert z USA!

 • stoperan12

  Oceniono 63 razy 43

  o prosze bohater PiS zatrzymany> to pewnie znęcanie sie nad polskim patriotą za ktorego poręczała Kempa i senator Romaszewski> brawo brawo!!!

  A to zwykły bandyta

 • wejsunek42

  Oceniono 43 razy 35

  kim jest człowiek który idzie na mecz z siekierą..pałką ..kastetem i nożem? to prawdziwy Polak i patriota według świata PIS.. a o tym ,że tak zwani kibice Legii to sprawnie zorganizowana mafia od narkotyków,prostytucji,napadów,wymuszeń a nawet zbrodni to w Warszawie było od bardzo dawno wiadome..

 • euler2718

  Oceniono 54 razy 34

  Będzie awantura w Radio Maryja - ujęto prawdziwych patriotów i prawdziwych Polaków.
  Teraz nastąpi wysyp wywiadów,
  PiS-uary będa ich odwiedzać w więzieniu (Kempa, Romaszewski, a pewnie i MONRZ STANU NA PROCHACH osobiście).
  Krzyk, że w Polsce wsadza się do więzienia zwolenników Jarosława Kaczyńskiego - PIERWSZEGO KIBOLA POLSKIEJ POLITYKI.
  Zgroza - "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"

 • wejsunek42

  Oceniono 46 razy 32

  i nie wypuszczać do lipca.... a po Euro w kajdany i pod batem bandytów na Syberię... to bandyci mają się bać a nie normalni obywatele..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX