"Wiadomo, że nic nie wiadomo". Dziennikarz bezbłędnie punktuje wizerunek i program Kukiza

Paweł Kukiz atakuje TVN, a później pojawia się na ich antenie. Krytykuje PiS, ale trzyma kciuki za Beatę Szydło. In vitro nazywa tematem zastępczym, ale do niego wraca. Dziennikarz Piotr Witwicki z Polsat News celnie punktuje muzyka.
Choć Paweł Kukiz był wielkim wygranym wyborów prezydenckich, w ostatnich tygodniach poparcie dla jego ruchu spada, a w mediach pojawiają się informacje o rozłamie w jego obozie. Co więcej, mówi sięt też o braku zapowiadanego porozumienia z partią Janusza Korwin-Mikkego. Kontrowersje wywołują też niektóre wypowiedzi Kukiza, jak ta z wywiadu dla "Do Rzeczy", w którym powiedział, że "chce iść podobną droga, jak Orban na Węgrzech".

Czyżby powoli zbliżał się koniec jego sukcesów? Ostatnie działania Kukiza, jego sojusze polityczne, wypowiedzi i obecność w mediach celnie wypunktował Piotr Witwicki z Polsat News. Poniżej przytaczamy jego cały wpis z Facebooka.

Co wiadomo o Kukizie? "Wiadomo, że nic nie wiadomo"

"Byłem w wieczór wyborczy u Kukiza. Pamiętam, jak zapowiedział, że nie będzie rozmawiał z tvn24. Za pół godziny był u nich na antenie. Po wyborach dowiedziałem się, że ludzie Kukiza pracują nad programem. Szybko okazało się jednak, że każdy program jest kłamstwem. Z Korwin-Mikkem miał iść razem, bo zgadzają się w wielu sprawach. Pójdą osobno, bo się ze sobą nie zgadzają.

Kukiz krytykował też PiS, który był jednym z "klanów, który łupi ten naród". Teraz planuje z partią koalicje i trzyma kciuki za Beatę Szydło. Ludzie, z którymi miał rozbić system, okazali się zbyt systemowi. Media kłamią i pomijają Kukiza. Wiemy o tym, bo on sam mówi o tym często w mediach.

In vitro czy legalizacja marihuany to tematy zastępcze. Widziałem więc wywiad, w którym Kukiz cały czas wracał do tych tematów. Potrzebna jest repolonizacja. Jak ma wyglądać? Tym zajmą się eksperci. Jacy eksperci? Nie wiadomo. I to jedyny pewnik w tym wszystkim. Wiadomo, że nic nie wiadomo".

Byłem w wieczór wyborczy u Kukiza. Pamiętam jak zapowiedział, że nie będzie rozmawiał z tvn24. Za pół godziny był u nich...

Posted by Piotr Witwicki on  14 lipca 2015
Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (250)
"Wiadomo, że nic nie wiadomo". Dziennikarz bezbłędnie punktuje wizerunek i program Kukiza
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 464 razy 366

  Działaniami Kukiza powinien się zająć najpierw psychiatra, Kukiz jest kolejnym dowodem na to, że w tym kraju nikt, kto głośno reklamuje się jako "prawica" nie może być normalny.

  Zaczyna się zawsze od krzyków o oburzeniu i niesprawiedliwości, którą trzeba naprawić, a kończy na dyktatorskich rojeniach i spółkowaniu z PiSslamską bandą.

 • fakiba

  Oceniono 345 razy 293

  Pod koniec kampanii wyborczej , Kukiz już nie będzie miał się nawet z kim pokłócić , i sam sobie da w pysk

 • fakiba

  Oceniono 277 razy 223

  Jedyny program jaki Kukizowi został , to wleżć do sejmu , i koalicję z kaczorem zrobić , a potem tylko rozwalać wszystko , i rozwalać , bo on i prezio do niczego innego się nie nadają , szkoda Polski

 • fakiba

  Oceniono 172 razy 138

  Kukiz w kampanii poparł Dudusia , tak samo jak Lepper LK , nie zrobił tego za darmo , też ma stołek wicepremiera obiecany , tylko jeszcze resort wspomagania oszołomów muszą zrobić , ale co to z problem dla prezia

 • jokemaker

  Oceniono 145 razy 123

  Nie rozumiem zaskoczenia p. Piotra Witwickiego.
  To cud, że ten kolo pamięta jak się nazywa.

  MAm neytralny stosunek do JOWów - mają dla mnie i zalety i wady, ale Kukiz je ośmiesza - mówiąc, ze promują małe partie co wykazał mu choćby JKM.
  To tak jakby reklamować ciężarówkę - jako samochód o małym spalaniu, a albo Fiada PAndę jako samochód o dużej ładowności.
  Nie może mieć programu ktoś, kto w ogóle nie wie o czym gada.

 • chi-neng

  Oceniono 140 razy 120

  "I to jedyny pewnik w tym wszystkim. Wiadomo, że nic nie wiadomo."

  Jak to nic nie wiadomo? :).

  Autor X = "Cwaniactwo zastępuje u głupca inteligencję."

 • e-komentarz

  Oceniono 143 razy 115

  Brawo Paweł! Jesteś lepszy od Palikota. Jemu rozdupcenie
  swojego ruchu zajęło kilka lat, a tobie zaledwie kilka tygodni.

 • chi-neng

  Oceniono 125 razy 105

  Autor X = "Każdy człowiek ma prawo być głupi, ale niektórzy nadużywają tego przywileju". :)

 • tex2

  Oceniono 123 razy 87

  Nikodem Dyzma przy nim to mąż stanu !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX