Skomentuj:
Komentarze (323)
-
Jestem pewien że gdyby PO z PSLem powiedziało nie wolno defekować w sejmie i jesteśmy przeciwko defekacji w sejmie to PiSdzielcy i ich przydupasy zaczną sie drzeć Jesteśmy za defekacją w sejmie bedziemy defekować w sejmie i wszystkich którym cisnie na zwieracz namawiamy do przyjścia do sejmu celem defekacji Zwołano by konferencje prasową i Płaszczak by uzasadniał że to ograniczenie wolności przez rząd, Tuska i Kopacz i namawiałby aby w ramach nieposłuszeństwa obywatelskiego gremialnie przychodzić do sejmu celem defekacji hi hi hi hi A Palikot do kupek wkładał by kadzidełka z zapachem marychy hi hi hi hi
-
No przynajmniej PIS nie jest juz wrogiem rzadu bo od szamba kazdy ucieka.
-
ich mistrzostwo propagandy robi wrażenie na każdym kroku. To nie znaczy, że są dobrą stroną. Są po prostu świetni w propagandzie - dorównują nawet Goebbelsowi ( maciejwitkowski.blogspot.com/2012/01/niedaleko-pada-kaczynski-od-goebbelsa.html ). Jeszcze jakiś czas temu internauta w ich uproszczonej definicji to pijany oglądacz pornografii... Hipokryzja i obłuda.
-
to dlaczego pis glosował w parlamencie europejskim za przystąpieniem do ACTA? a to nie pisduszyńscy czasem proponowali ustanowienia biura monitoringu internetu? płaszczak.... smoleńsk KURFA!!!
-
PiS mówić to sobie możecie ... za niedługo PO za takie mówienie wsadzi was do paki . Gadacie i nie nie robicie , przejdźcie do czynów i pokażcie rządowi że ten ACTA pogrąży ich jak i cały świat . Ludzie wreszcie może przejrzą na oczy jak nic nie będą mogli zrobić na necie .
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX




