Motornicza z Katowic wybiegła z tramwaju. Chciała coś przegryźć. Na szczęście obok była piekarnia

Motornicza ze Śląska postanowiła w trakcie pracy wyskoczyć na małe zakupy. Nie umknęło to uwadze wścibskich przechodniów.

Na jednej z głównych ulic w Katowicach stoi tramwaj linii 7. Nagle z piekarni obok wychodzi kobieta i szybkim krokiem rusza w stronę pojazdu. Okazuje się, że to nie pasażerka spiesząca się na tramwaj, a... motornicza. Kobieta wyskoczyła na chwilę z "siódemki", aby zrobić małe zakupy. 

Komentujący w większości zamiast krytykować zachowanie mieszkanki Katowic, skupili się na wścibskim autorze filmu. Nie podoba im się to, że ktoś nakręcił kobietę bez jej wiedzy i doniósł widzom, co robi w trakcie pracy.

Żałosny gość, który nakręcił ten film. Widać nie ma w życiu żadnych problemów, więc skupia się na wytykaniu niedoskonałości innym, w dodatku myśląc że to śmieszne. Współczuję. :( - pisze użytkownik "Rozczarowany filmowcem".

Jednak znaleźli się również tacy, którym szybkie zakupy motorniczej nie przypadły do gustu. Pod filmem pojawił się nawet seksistowski przytyk.

Kobiety kierowcy - krótko podsumował FHRIP.

Cóż, miejmy nadzieję, że w piekarni nie było zbyt dużej kolejki, a pasażerowie tramwaju nie musieli długo czekać na dalszą podróż.

Więcej o:
Komentarze (120)
Motornicza z Katowic wybiegła z tramwaju. Chciała coś przegryźć. Na szczęście obok była piekarnia
Zaloguj się
 • von_rosen

  Oceniono 22 razy 14

  W Kopenhadze jakoś mnie nie zdziwiło, jak kierowca autobusu na przystanku wyskoczył do kiosku po colę i bajgla. Ale jak widać w Polsce to przestępstwo jest...

 • Robert Z

  Oceniono 25 razy 13

  A niby kiedy i gdzie miała kupić coś do jedzenia??? Motorniczy zaczyna pracę ok 4 nad ranem.Czyli miała na głodniaka jezdzić???Ja bym chciał zobaczyć jak uczciwie pracuje ta miernota co szuka sensacji i nagrywa.

 • piotrt707

  Oceniono 19 razy 11

  Polacy zawsze na siebie donosili. Żydów już nie ma, SB to historia ale można donieść na kogoś dla satysfakcji a nie dla smalcu czy kasy

 • oczy_argusa

  Oceniono 14 razy 10

  Jeśli tramwaj przyjeżdza na poszczególne przystanki zgodnie z rozkładem jazdy, to w czym problem?

 • sommers

  Oceniono 14 razy 10

  Miałem podobnie w pewnym urzędzie miasta.
  Kierownik ponoć poszedł kupę robić. Robił ją przynajmniej godzinę.

  Biurw tysiące, ale tylko jeden kierownik, który ponoć cokolwiek mógł coś zrobić, robił akurat kupę.

 • derfidel

  Oceniono 15 razy 9

  normalna rzecz. ludzka. tylko w nienormalnych krajach szwecja, norwegia to nie jest normą. to są nieludzkie kraje. tutaj się żyje i pomaga innym. tutaj jest POLSKA i tutaj jest świetnie. dla każdego. od setek lat

 • maxim38

  Oceniono 7 razy 7

  Zaradna kobitka a ten co nagrał to pajac,żeby nie powiedzieć gorzej.

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy 7

  Wielkie halo! Policjanci na zakupach w czasie służby, to wręcz reguła, a politycy wyręczający się asystentami czy ochroniarzami, to też nie taka rzadkość...:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX