Komentarze (488)
"Nie jem koło uchodźców" - to reakcja dzieci na "ciemną karnację". Co na to przedszkolanki?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • login-xyz

  Oceniono 4 razy 4

  Dziwne te dzeczi w Polczsze. W Niemczech dzieci kół nie jedza..

 • arius9

  Oceniono 12 razy 4

  A ja mam inna historie. Szkola w Danii, klasa 3 lub 4. W klasie 3 Dunczykow i 25 Arabow. W pewnej chwili ciemni zaczynaja wykrzykiwac: "Ty dunska swinio, nie zryj przy nas szynki, wypie...j ze szkoly !!! " Dunska swinia dostaje dwa razy w ryj i kopa. Podoba sie ?
  Tak ze przestan pie...c ty tolerancyjny czlowieku, w Europie nie miejsca dla muzulmanow bo to najgorsza badycka i rasistowska zaraza.

 • umberos

  Oceniono 12 razy 4

  A to wszyscy mamy być tolerancyjni ? Dlaczego ? Bo TVN tak mówi ?Jesteśmy ksenofobami, rasistami, nacjonalistami itd... Mnóstwo bardzo mocnych słów. A ja proponuję, aby Ci wszyscy wykrzykujący te jakże radosne hasła o równości, o wzajemnym szacunku ze względu na odmienność kulturowo-religijną, powinni pojechać do Londynu, Paryża lub Niemiec i zobaczyć na własne oczy jak przybysze islamscy szanują nasza kulturę i prawo.Jak w miastach w/w tworzą własne enklawy , a rdzenna ludność jest terroryzowana i wręcz zmuszana do wyprowadzki z dzielnicy. W odróżnieniu od Prokopów i Welmanów z TVN ja to widziałem na własne oczy... Zamiast odwiedzać stolice europejskie i jechać od razu do centrum miasta proponuję wybrać się do mniej atrakcyjnych dzielnic. Wówczas zobaczycie na własne oczy czym jest to wychwalane przez TVN multikulti... Nie chce takiej Polski i nie wstydzę się, że jestem przeciwnikiem przyjmowania imigrantów. Z czystej ludzkiej empatii powinniśmy starać się pomagać ale nie przyjmować do naszych domów, gdyż jak widać to na przykładzie z Zachodu (czego telewizji z oczywistych względów nie pokazuje) to zwyczajnie nie działa.

 • seuni

  Oceniono 26 razy 4

  Przecież historia cuchnie na kilometr. Takie rzeczy się zwyczajnie nie dzieją - historia jest albo zmyślona, albo mocno przekoloryzowana. A dziennikarski profesjonalizm? Zapytaliśmy Stonewall, a oni potwierdzili autentyczność. Bardzo profesjonalnie... Mi wygląda to tak, jakby ktoś wysmarował obleśnego posta tylko po to, aby wręczyć sobie samemu fantomową broń do ręki. Żałosny profesjonalizm redakcji - nazwisko osoby, której przydarzyła się sytuacja. Nazwa kawiarni/restauracji, cokolwiek, konkrety! Relacja świadków? Nic z tych rzeczy? Świetnie! Czas smarować artykuł na główną.
  Żałosne, a z TVP się śmiejecie.

 • janusz_bezlitosny

  Oceniono 30 razy 4

  Te młotki z czerkiej, wy na prawdę myslicie, że ktoś wam uwierzy w tak prymitywna bajeczkę?
  Przy okazji, wara od polskich dzieci!

 • rikol

  Oceniono 28 razy 4

  Dzieci po prostu widziały w wiadomościach kolumny imigrantów maszerujących dziarsko na Europę. Widziały, jak ci ludzie agresywnie zachowywali się, gdy nie chciano ich przepuścić do Niemiec. Widziały informacje o tym, co się działo w kolonii. Dzieci nie są głupie.

  W czasach mojego dzieciństwa nikt się nie bał kolorowych. Było ich mało, zwykle studenci, zachowywali się normalnie. Teraz to się zmieniło.

 • ches-ter70

  Oceniono 3 razy 3

  Wiarygodność tej historii jest taka jak obietnice wyborcze PIS. Żadna. Od kiedy to przedszkolaki chodzą z wychowawczyniami po barach? Posiłki jedzą w przedszkolu i na pewno do żadnego fast foodu wychowawczynie by ich nie zabrały. Rozumiem, że historyjka medialnie ładnie się sprzeda i jeszcze bardziej pokaże jaka ta Polska już od małego berbecia jest rasistowska i ksenofobiczna, ale miejsce akcji moglibyście zmienić z baru na park. Byłoby bardziej wiarygodnie.

 • bob2436

  Oceniono 5 razy 3

  Ta historyjka to jakaś totalna ściema. Koleś jedzący fryty w barze i rozmawiający przez telefon - ale sensacja. Pewnie sobie to wszystko wymyślił, żeby wywołać sensację jacy to Polacy są bojący.

 • piuropusz

  Oceniono 3 razy 3

  Ten artykul to jakas lipa....

 • bemeta

  Oceniono 7 razy 3

  W całym tym wyssanym z brudnego palucha opisie wyimaginowanej sytuacji nawet sie nie dowiedzialem w jakim to wymyślonym mieście mialo miejsce, a już o konkretnym miejscu nie mówiąc.
  Redaktorki bajkopisarze, za łatwo byloby sprawdzić i wyśmiewać?
  Wysilcie się w przyszłości bardziej.

 • white_lake

  Oceniono 7 razy 3

  ściema, zobaczycie

 • weredyk_pl

  Oceniono 11 razy 3

  Ten "prawdziwy" wpis jest pośmiewiskiem internetu ;) A wystarczy zobaczyć, co to za "grupa Stonewall", wpis tak samo prawdziwy jak listy do redakcji na Czerskiej...

 • korgan123

  Oceniono 13 razy 3

  Droga gazeto napisz po prostu czego chcesz:
  1. podłe dzieci należy oddać na wychowanie parom jednopłciowym aby nauczyły je nowoczesnej tolerancji.
  2. obrzydliwe przedszkolanki należy poddać przymusowej reedukacji najlepiej w jakimś ośrodku dla "uchodźców" aby mogły doznać wzbogacenia kulturowego.
  3. w ramach rekompensaty za niewłaściwe zachowanie tych paskudnych dzieci Polska powinna zapłacić miliard dolarów kary na rzecz fundacji Sorosa oraz przyjąć milion "uchodźców"

 • wiktormarzena

  Oceniono 7 razy 3

  ...te wszystkie dzieci powinny zostać adoptowane przez Eltona Johna i jego męża. Make peace, not war!

 • temp555

  Oceniono 13 razy 3

  Prawda w oczy kole, Najczesciej szuka sie winy u innych a nie u siebie. Jak zwykle w takich przypadkach ludzie chca na sile udowodnic ze nie sa rasistami, homofobami czy ksenofobami.

  Oczywiscie to zawsze wina tych odmiencow, kolorowych i pedalow.

 • kot_miczurina

  Oceniono 31 razy 3

  Jedzie pociągiem Jerzy Urban, obok niego siedzi Murzyn, naprzeciw siedzi kobieta z dzieckiem lat 7. Nagle dziecko mówi :
  - Mamo, przed nami siedzi małpa !
  Nad dzieckiem pochyla sie Jerzy Urban i cichym głosem mówi :
  - Nieładnie, nie mówi sie tak!
  A dziecko przerażone :
  - Mamo, ta małpa gada !!!

  Dedykuję grupie idiotów stonewall :)))

 • Ryszard Kubaszko

  Oceniono 35 razy 3

  Żałosna jest ta lewacka propaganda - im bardziej nachalna, tym mniej skuteczna. Lewacy nie potrafią wyciągać wniosków ze swoich własnych doświadczeń - pół wieku propagowania miłości do Kraju Rad niczego ich nie nauczyło.

 • hhesse

  Oceniono 2 razy 2

  20 przedszkolaków z pięcioma przedszkolankami w barze fast food :-) Jaaaasne.
  I do tego prawnuk Gruzina, który wygląda na Irańczyka :-)
  Niezłe.
  Czy autentyczność tej historii mogliby potwierdzić inni klienci niż z rzeczonej grupy? Albo obsługa?

 • augustus.germanicus

  Oceniono 4 razy 2

  Wszystkich tych ktorzy w Gazecie Wyborczej obrzucaja Polske i Polakow blotem pragne zapewnic ze o rasizmie i ksenofobii Polakow bedzie mozna mowic jak zamkna w gulagu cala grupe etniczna, pozbawia ja prawa i regularnie beda mordowac czlonkow tej grupy nie oszczedzajac ni dzieci ni kobiet. Tak jak robia to Zydzi w Izraelu. Do tego czasu konieczne bedzie rozdmuchiwanie takich watpliwych historii aby moc przedstawiac Polakow jako rasistow i ksenofobow.

 • judeosceptyk

  Oceniono 4 razy 2

  a kiedy ta grupa zajmie sie polonofobia redachtorow z GW ?

 • antypopis2

  Oceniono 4 razy 2

  Żydzi w Izraelu odgrodzili się od Arabów wielkim murem, a tym, którzy są po ich stronie zabraniają jeździć autobusami TYLKO DLA ŻYDÓW. Tak tak, wprowadzono w Izraelu takie autobusy. Amerykanie od Meksykanów też odgrodzili się wielkim płotem...
  W Nowym Jorku jakiś rabin rozdał żydowskim dzieciom plakaty i kazał wyć pod polskim konsulatem że Polacy to mordercy i złodzieje.
  No ale o tym Gadzinówka Wyborcza nie napisze. Gadzinówka zgodnie z wytycznymi Sorosa będzie na cały świat wrzeszczeć, jacy ci Polacy to rasiści.
  Dlaczego na to pozwalamy?

 • minipolak

  Oceniono 8 razy 2

  Niech bedzie pochwalony. Lubie polskie dzieci. Zwlaszcza jak ida do komuni.
  One jeszcze nie wiedza ze Jezus to Zyd. Gdyby przybyl do Polski to kibole dAli by mu niezly wpie rdol.

 • sulaw_z_pis

  Oceniono 4 razy 2

  Jakby Polska (rząd) olewał watykanizm, już byśmy mieli putina w Polece.
  PO otarło się o to zagrożenie.
  Na szczęście Putin płaci PiS.
  Albo na nieszczęście.

 • rehman

  Oceniono 2 razy 2

  Serce rośnie gdy czyta się takie artykuły.

 • szampans

  Oceniono 2 razy 2

  Trudno powiedzieć skąd się bierze u wielu Polaków tak silny strach przed ludźmi wyglądającymi inaczej. Popełniają oni zasadniczy błąd, okazując wrogość tam, gdzie to zupełnie nieuzasadnione, np. do całkiem zasymilowanych obcokrajowców, niekiedy o odmiennym kolorze skóry. Gdyby poznali bliżej muzułmanów, mogliby się przekonać, że wśród nich jest wielu poczciwych, pokojowo nastawionych ludzi. Niestety, islam, to zaraza i ci poczciwi ludzie, indoktrynowani od urodzenia, potrafią zamienić się w bestie, gdy uznają, że zagrażamy ich religii. Zatem to nie takie proste. Imamowie nie kryją, że obecne fale uchodźców, zalewające Europę, mają na celu zdobycie naszego kontynentu dla islamu. Ci "biedni uchodźcy" użyją wszelkich środków, łącznie z podrzynaniem gardeł innowiercom, aby cała Europa przeszła na islam. Nie bójmy się innego koloru skóry, lecz nie pozwalajmy, aby przynajmniej Polska nie poddała się wyznawcom religii, którzy uczą swe pociechy od niemowlęctwa, jak ucinać główki lalkom i misiom.

 • wpm1

  Oceniono 8 razy 2

  Czyli, dzieciaki przeszły właściwe przeszkolenie patriotyczne...

 • maalamut1

  Oceniono 4 razy 2

  Nie ma się co dziwić naturalny odruch Europa próbuje być tolerancyjna pomagać wszystkim i to ja zniszczy na przyjmowali uchodźców nie mówię że wszyscy są źli anie niech na tysiąc będzie jeden terrorysta i mamy zamachy takie jak w Belgii czy we Francji sami sobie jesteśmy winni i to jest normalne że boimy się ludzi ze wschodu nie wiadomo kto jest kto a napływa ich coraz więcej coraz więcej się mówi w mediach dzieci to słyszą i chlona jak gąbka i powtarzają.... oni nas zniszczą od środka a spróbujmy na ich terytorium wybudować kościół ... nie ma tolerancji tylko w jedną stronę jak my pojedziemy do nich to też będziemy prześladowani i to w o wiele gorszy sposób!!!!

 • kuranieptak

  Oceniono 8 razy 2

  Gazetka, gazetka nikt nie ma tam ... etatu.

  Jak nie pedalska propaganda to bajki o śniadych muslimach, którzy tak nas ubogacą jak Niemców, np. defekując do publicznych basenów albo strzelając spermą w jacuzzi. Pominę gwałty na 9 czy 12 latkach.

 • logique

  Oceniono 12 razy 2

  Ja uważam, że przedszkolaki, na widok murzyna albo, araba albo tęczowego geja, powinny wskoczyć mu do łóżka, żeby się mile zabawił jako gość w naszym kraju.
  A jak by nie chciały, to policja z Gdańska powinna poprzyciskać je kolanami do gleby i przytrzymać.

 • re_x

  Oceniono 12 razy 2

  " chłopakowi jednego z członków Grupy Stonewall"- czyli gej?nie można napisać partnerowi życiowemu?absurd- jeżeli on jest chłopakiem chłopaka , to jak nazwać tamtego chłopaka?jest chłopakiem tego?

 • moorsoldaten

  Oceniono 14 razy 2

  Dzieci mają świetny instynkt i słusznie bały się kolorowego homo - lewaka. Ten przykład pokazuje że to dorośli zatracili zmysł oceny zagrożenia, ale na szczęście dzieci poznały się na potencjalnie niebezpiecznym świrze.

 • madmadrid

  Oceniono 14 razy 2

  no niestety, to co w domu slysza to potem w takim zachowaniu sie pokazuje (biedne w sumie te dzieci). mieszkam w Austrii i moja corka od grudnia ma w klasie trzech chlopcow z Afganistanu. Ostatnio z niedowierzeniem mnie spytala "Dlaczego ludzie sie boja uchodzcow?" Mieszkamy z 400m od "obozu" (jest to stary budynek administracyjny w ktorym mieszka 99 uchodzcow z roznych krajow) i widujemy ich codziennie. Nie mamy telewizora w domu i o uchodzcach przy dzieciach prawie nie rozmawiamy wcale - wiec zostawione w "spokoju", bez narzucania im opinii to wcale nie widza nic niebezpiecznego.

 • scypio72

  Oceniono 14 razy 2

  Sorry ale kiedyś nie było problemów. Murzyni byli w Afryce. Biali w Europie. Żółtki w Azji i nie bylo problemu. Jak ktoś przyjechał bo był ciekawy świata nie ma problemu. Czy bialy czy czarny czy żółty czy czerwony. Ciekawi ludzie zdeterminowani poznać świat. A teraz milion w środę milion w sobotę. Multikilti się nie sprawdza.

 • Michał Czechowicz

  Oceniono 10 razy 2

  Aj-waj! A 18 mają br. w Görlitz dwaj Syryjczycy poderżnęli gardło Polakowi. Dlaczego zyeby z wybiórczej nie piszą o tym, tylko o cierpieniach jakiegoś ciapka, któremu ktoś kazał skads wyjść. A dzieci jak widac na pezykladzie napadu z Gorlitz zareagowały prawidłowo.

 • blski

  Oceniono 8 razy 2

  Po Wojnie nasz kraj stal sie nadzwyczaj jednolity narodowosciowo (kulturowo, religijnie) i stanowi to niezwykla sile narodu. Zdaniem moich rodzicow byl to korzystny rezultat Wojny.
  W 1960tych podobna historia zdarzyla sie mojej matce: byla z wtedy 5-6cio lletnia moja sistrzenica w ktoryms ze sklepow w Srodmiesciu i gdy dzieciak zobaczyl murzyna zaczela plakac. Nie wiem czy ze strachu, czy po prostu widzac takiego czlowieka po raz pierwszy trudno bylo jej to zrozumiec.
  Tego rodzaju uprzedzenia maja racjonalne podloze, dzieci po prostu wyrazaja to co mysla bez skrepowania.
  Kolega opowiadal swoj przypadek z pobytu w USA:
  Z jakiegos powodu byl w areszcie i akurat wtedy mial klopot z bolem zeba. Wobec czego z pierdla zabrali go do dentysty. Siedzi wiec w poczekalni u dentysty ze straznikiem z kajdankami na rekach, w pomaranczowym kombinezonie czeka na swoja kolenosc. Ludzie poczekalni zachowuja sie jakby nie bylo w tym nic dziwnego, poza malym chlopcem ktoremu oczy zrobily sie kwadratowe i obserwoawal go z otwarta geba. Starsi niby to cos czytali, ale zza gazety obserwowali to w koncu niecodzienne zdarzenie. Po jakims czasie wpadla na pomysl zeby przeprowadzic eksperyment i nagle warknal jak zly pies - w mgnieniu oka poczekalnia opustoszala, czekajacy o malo nie pozabijali sie przepychajac sie przez drzwi.

 • placowy

  Oceniono 8 razy 2

  Ej ale wymyślacie, wysilcie się bardziej. Dzieci nie mają obowiązku znać poprawności publicznej, rodzice jak chcą to ich tego nauczą. Stereotypy są, były i będą w naszym społeczeństwie, jak chcecie pomóc ludziom o innej karnacji skóry w naszym kraju, pokażcie medialnie ich dobre uczynki, poświęcenie dla innych, ciężką pracę, sukcesy zawodowe np (Kazadi) Sami budujecie atmosferę konfrontacji, pokazując złość i gniew a nie pokazując pozytywnego rozwiązania. Poczytajcie sobie komentarze pod spodem tego artykułu, są pełne skrajności, po co to wam to nie jest dojrzałe dziennikarstwo to jest taki niszowy artykuł nieprzemyślany i nadający się do pokazywania młodym dziennikarzom jak nie pisać aby się nie spalić na początku kariery...

 • sylvek100

  Oceniono 12 razy 2

  Gdzie ja żyje?!!! Jaja jak balony! Co będzie robiło pokolenie tych dzieci założy obozy koncentracyjne?

 • pytlarro

  Oceniono 16 razy 2

  Trzeba dać m od razu tytuł Antyfaszysty Roku, jak poprzedniemu pupilkowi postepowych mediów, Simonowi Molowi. Chciałbym spotkać dziś jego dziewczyny, może jakiś wywiad z nimi, co dziś myślą na temat egzotycznych kontaktów?

 • kato-rznik

  Oceniono 14 razy 2

  Katoliki :(
  Lepiej żeby już ta aborcja była legalna. Albo nawet przymusowa.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 22 razy 2

  Słuchając dobrych Polaków katolików dosyć często ma się ochotę puścić pawia

 • ropuch1pincet

  Oceniono 20 razy 2

  agorowa karuzela jest najlepsza!
  upie... ci leb a ty to bedziesz polecal znajomym jako postepowiec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX