KORWiN zrobił wiec w "obronie godności kobiet". Jeden z rekwizytów to martwy lis na unijnej fladze. "Odgryza się prześladowcom"

KORWiN manifestował na placu Wolności w Poznaniu w sobotę w samo południe - w porze demonstracji KOD i Strażników Demokracji (Nowoczesnej)

KORWiN manifestował na placu Wolności w Poznaniu w sobotę w samo południe - w porze demonstracji KOD i Strażników Demokracji (Nowoczesnej) (LUKASZ CYNALEWSKI)

Martwy wypchany lis gryzący flagę Unii Europejskiej był jednym z rekwizytów na demonstracji korwinowców w Poznaniu..

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na poznańskim Placu Wolności partia KORWiN zorganizowała demonstrację pod hasłem "obrony godności kobiet". - My nie chcemy tu wariatów, Polska wolna od szariatu! Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela suwerenność nam odbiera! - krzyczeli demonstranci.

Jak podaje poznan.wyborcza.pl "osobliwą instalację tworzył wypchany lis, który gryzł flagę Unii Europejskiej, a korwinowcy nią machali". Dwie godziny później w tym samym miejscu odbywała się demonstracja przeciwko prawu łowieckiemu i można było odnieść wrażenie, że człowiek z lisem po prostu przygotowuje się na kolejny wiec, ale "lis miał po prostu odgryzać się prześladowcom z Unii, w żadnym wystąpieniu do zwierząt nie nawiązano, za to do polityki państw europejskich - owszem".

Wypchany Lis pojawił się miesiąc temu na manifestacji poparcia dla rządu PiS i prezydenta Andrzeja Dudy. Wtedy jednak bez żadnych wątpliwości nawiązywał do dziennikarza - Tomasza Lisa.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (44)
KORWiN zrobił wiec w "obronie godności kobiet". Jeden z rekwizytów to martwy lis na unijnej fladze. "Odgryza się prześladowcom"
Zaloguj się
 • trisstania

  Oceniono 21 razy 13

  Przecież ten lis gryzie flagę KORWiN, a nie UE. Nie rozpoznajecie już symboli własnych mocodawców? Czy specjalnie wprowadzacie czytelników w błąd?

 • geddeon

  Oceniono 23 razy 11

  To nie jest flaga U€ zakłamane palanty
  Czy wasz rozum skończył się wraz z dotacjami rządowymi ?

 • mozart

  Oceniono 24 razy 6

  Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy... Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu.

 • administrator_naczelny

  Oceniono 8 razy 4

  Po cóż pisać o meritum sprawy, dlaczego w ogóle ten wiec zorganizowano, itp.
  NIEWAŻNE.
  Liczy się LIS.
  "Martwy wypchany lis gryzący flagę Unii Europejskiej" - nawet tu manipulacja, nawet kret by zauważył różnicę między flagą KORWiN a UE.

  PS
  Ostatnio jadąc samochodem widziałem na polu 2 biegnące wypchane lisy. Były pełne życia.
  A tu tylko martwego przynieśli!

 • fedorczyk4

  Oceniono 3 razy 3

  Szacowni KORWiNowcy, jaka to nie była by flaga, Wasza demonstracja i jej powody były żałosne. Zacznijcie od siebie i swojego podejścia do kobiet.

 • kermit.dolomit

  Oceniono 4 razy 2

  WB który(ra) to taki(ka) mundry(ra) ? Wstydzicie się podpisywać tych GWówien własnymi nazwiskami ?!

 • sher-rif

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedy do flagi przyczepicie martwą kaczkę? I pod Sejm!

 • smerfofil

  Oceniono 1 raz 1

  Ta manifestacja powinna być przed meczetem w Niemczech.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje