Pijany policjant rozbił mercedesa? Nic nie pamięta

Kierowca nie opanował auta, zjeżdżając z mostu Poniatowskiego na Wał Miedzeszyński. Prawdopodobnie za kółkiem siedział policjant jednego z warszawskich komisariatów.
Przed godz. 7 mercedes zjeżdżał z mostu Poniatowskiego. Na łuku wypadł z jezdni, staranował barierki energochłonne, przejechał po wysepce i wpadł w betonowe zapory. - Gdy na miejsce przyjechała nasza załoga, był już tam tylko jeden mężczyzna. Miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji. Drugi z mężczyzn jadących samochodem został z poważnymi, ale niezagrażającymi życiu obrażeniami zabrany do szpitala. Nie mógł być poddany badaniu alkomatem. Dopiero badanie krwi wykazało około promila alkoholu.

Mężczyzna z 2 promilami to policjant jednego z warszawskich komisariatów, nie był w tym czasie na służbie. Kolegom po fachu powiedział, że nie pamięta, jak doszło do wypadku ani czy prowadził samochód.

Na miejsce wezwano prokuratora oraz śledczych z biura spraw wewnętrznych policji. Będą ustalać, kto siedział za kółkiem. Jeśli potwierdzi się, że to pijany policjant, zostanie wydalony ze służby.

Wszystkie nasze artykuły znajdziesz na Twitterze
Jesteśmy też na Facebooku. Dołącz do nas i dziel się opiniami.Komentarze (97)
Pijany policjant rozbił mercedesa? Nic nie pamięta
Zaloguj się
 • jerzytop

  Oceniono 219 razy 211

  Jakim cudem może się to potwierdzić . Podobnie było z dwoma funkcjonariuszami z Jeleniej Góry . Było dwóch nie wiadomo kto prowadził obydwaj pracują nadal i ścigają pijanych kierowców . W jakim świecie my żyjemy

 • odcinacz

  Oceniono 155 razy 135

  zamieciemy pod dywan a jak nie będzie się dało to tak się dochodzenie wydłuży ,że się przedłuży....... karze się obywateli a nie naszych

 • proteusz33

  Oceniono 119 razy 111

  To policjant z komisariatu rzecznego.Z powodu niskich temperatur mają dużo wolnego.Ale niekoniecznie go wydalą ze służby.Jeżeli prokurator nie potrafi udowodnić kto prowadził to go nie skażą.Kilka lat temu w Zabrzu pijany policjant wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu.Potem zamienił się ze swoim kolegą z pracy miejscami.Trzeźwy policjant dostał mandat a film z monitoringu przypadkowo skasował się na komendzie policji.

 • js2014

  Oceniono 68 razy 68

  Jeśli nie to też należy takiego osobnika usunąć ze służby za przyzwolenie i akceptacje prowadzenia przez współpasażera! za nieodpowiedzialność osobistą, za tolerowanie nieakceptowalnych i kryminogennych zachowań. Za całokształt , bo taki człowiek nie powinien być stróżem prawa!!!!

 • bog43

  Oceniono 64 razy 60

  i taki ma mi odbierać prawo jazdy za przekroczenie szybkości ? - niech mi ktoś powie , że on jest jeden !

 • polmuz

  Oceniono 61 razy 55

  1 promil i nic nie pamięta? Znowu pomroczność jasna? :)))

 • dziadekjam

  Oceniono 59 razy 49

  Na miejsce wezwano prokuratora oraz śledczych z biura spraw wewnętrznych policji. Będą ustalać, kto siedział za kółkiem. Jeśli potwierdzi się, że to pijany policjant, zostanie wydalony ze służby.
  ====================================================================
  Koniec świata! Kompletny upadek obyczajów! A gdzie solidarność zawodowa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX