Matura 2013. Odpowiedzi do matury z języka angielskiego 2013

Szukasz odpowiedzi do zadań maturalnych z języka angielskiego 2013? Porównaj swoje odpowiedzi z tymi, które przygotował dla nas ekspert z British Council.

Matura 2013, język angielski, poziom podstawowy - arkusz

Matura 2013, język angielski, poziom podstawowy - przykładowe odpowiedzi

Na oficjalne arkusze i odpowiedzi ekspertów przyjdzie nam poczekać, ale już teraz możemy wspólnie porozwiązywać zadania maturalne w naszej "Relacji na żywo".Co było na maturze 2013 z angielskiego?

Matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym jest podzielona na trzy części. Sprawdzają one umiejętności maturzystów w następujących obszarach: rozumienie słuchanego tekstu, rozumienie pisanego tekstu, wypowiedź pisemna. Na napisanie egzaminu maturzyści mieli 120 minut.

Na maturze 2013 z języka angielskiego maturzyści musieli udzielić odpowiedzi do nagrań na następujące tematy: maraton na Saharze, ślub księcia Williama i Kate Middleton, wywiad z opiekunką z ogrodu zoologicznego.

Część egzaminu polegająca na czytaniu ze zrozumieniem dotyczyła tekstu o dziewczynie, która przerwała studia i wyjechała do Włoch, aby pracować tam jako niańka, oraz która zorganizowała tam swoją 19. imprezę urodzinową. Zadanie polegało na odpowiedzeniu, czy podane zdania są zgodne z prawdą, czy fałszywe.

W dłuższej wypowiedzi pisemnej należało zredagować list na następujący temat: Założyłeś klub młodzieżowy wraz z przyjaciółmi. Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o tym.

Kiedy będą arkusze i odpowiedzi do matur 2013?

Wszystkie linki do arkuszy i odpowiedzi do zadań z matury 2013 (również odpowiedzi z matematyki) znajdziecie w tym miejscu: Matura 2013. Odpowiedzi, arkusze, harmonogram

Odpowiedzi do matury z angielskiego 2013 w wersji mobilnej

Przykładowe odpowiedzi do większości przedmiotów matury 2013 (w tym także do matury z języka angielskiego) będzie można znaleźć również w serwisie m.edulandia.pl. Gdy tylko arkusze matury 2013 zostaną przekazane przez CKE, rozpoczniemy publikację przykładowych odpowiedzi przygotowanych do zadań z języka angielskiego. One również będą dostępne w wersji mobilnej. Znajduje się tam bogata baza testów i kluczy odpowiedzi do matur.

Matura 2013 na Facebooku

Wsparcie w czasie matur 2013 będzie można znaleźć również na Facebooku. Zapraszamy na fanpage "Ożeż w maturę" , gdzie jest już ponad 8000 maturzystów. Można tu znaleźć przykładowe arkusze maturalne, materiały pomocnicze oraz wiele poradników. Największą wartością fanpage'u jest jednak maturalna społeczność. Jeżeli macie jakąś wątpliwość dotyczącą np. formy przeprowadzania matury lub rekrutacji na studia, na tym fanpage'u możecie się nią podzielić, pytając administratorów lub innych maturzystów.

Matura z języka angielskiego 2013 "na żywo"

Każdy dzień matur rozpoczynać będziemy na Edulandia.pl od "Relacji na żywo". Bliscy maturzystów będą mogli dowiedzieć się z niej m.in.: jak przebiega matura, jakie były tematy wypracowań maturalnych, czy nie było żadnych naruszeń regulaminu. Potem będziemy pytać o wrażenia maturzystów, którzy już zakończyli egzamin. Następnie będzie oczekiwanie na odpowiedzi do matury 2013.Komentarze (1)
Matura 2013. Odpowiedzi do matury z języka angielskiego 2013
Zaloguj się
  • diesiel

    0

    Cześć

    Tu macie arkusze i odpowiedzi do matury 2013 do wszystkich części ,który odbędzie się w maju.

    hostujmy.pl/download/45384/mQ5NDB

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje