Matura 2013, matematyka [ODPOWIEDZI]. Publikujemy arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury z matematyki

Szukasz odpowiedzi do matury z matematyki 2013? Chcesz sprawdzić, czy odpowiedzi, których udzieliłeś na maturze z matematyki, są poprawne? Porównaj swoje rozwiązania z tymi przygotowanymi przez ekspertów Edulandia.pl

Matura 2013, matematyka, poziom podstawowy - arkusz

Matura 2013, matematyka, poziom podstawowy - przykładowe odpowiedzi

Na oficjalne arkusze i odpowiedzi ekspertów przyjdzie nam poczekać, ale już teraz możemy wspólnie porozwiązywać zadania maturalne w naszej "Relacji na żywo".Co było na maturze 2013 z matematyki?

Matura z matematyki 2013 składała się z 34 zadań. Pierwsze 25 z nich to zadania testowe jednokrotnego wyboru. Za poprawną odpowiedź na maturze 2013 z matematyki na każde z nich można otrzymać 1 punkt. Kolejne 6 zadań to zadania otwarte tzw. "krótkiej odpowiedzi", za które maturzysta może otrzymać po 2 punkty. Ostatnie 3 zadania to zadania tzw. "rozszerzonej odpowiedzi". Za poprawne rozwiązanie dwóch pierwszych należą się 4 punkty, a za ostatnie aż 5. Łącznie za udzielenie wszystkich prawidłowych odpowiedzi na maturze z matematyki 2013 można zdobyć 50 punktów. Aby zaliczyć maturę, trzeba było zdobyć 30 proc. możliwych do zdobycia punktów, czyli 15.

Odpowiedzi do matury z matematyki 2013 w wersji mobilnej

Przykładowe odpowiedzi do większości przedmiotów matury 2013 będzie można znaleźć również w serwisie m.edulandia.pl. Gdy tylko arkusze matury 2013 zostaną przekazane przez CKE, rozpoczniemy publikację przykładowych odpowiedzi przygotowanych przez naszych ekspertów. One również będą dostępne w wersji mobilnej. Znajduje się tam bogata baza testów i kluczy odpowiedzi do matur.

Kiedy będą arkusze i odpowiedzi do matur 2013?

Wszystkie linki do arkuszy i odpowiedzi do matury 2013 (również odpowiedzi do matury z matematyki) znajdziecie w tym miejscu: Matura 2013. Odpowiedzi, arkusze, harmonogram

Matura 2013 na Facebooku

Wsparcie w czasie matur 2013 będzie można znaleźć również na Facebooku. Zapraszamy na fanpage "Ożeż w maturę" , gdzie jest już ponad 8000 maturzystów. Można tu znaleźć przykładowe arkusze maturalne, materiały pomocnicze oraz wiele poradników. Największą wartością fanpage'u jest jednak maturalna społeczność. Jeżeli macie jakąś wątpliwość dotyczącą np. formy przeprowadzania matury lub rekrutacji na studia, na tym fanpage'u możecie się nią podzielić, pytając administratorów lub innych maturzystów.

Matura "na żywo"

Każdy dzień matur rozpoczynać będziemy na Edulandia.pl od "Relacji na żywo". Bliscy maturzystów będą mogli dowiedzieć się z niej m.in.: jak przebiega matura, jakie były tematy wypracowań maturalnych, czy nie było żadnych naruszeń regulaminu. Potem będziemy pytać o wrażenia maturzystów, którzy już zakończyli egzamin. Następnie będzie oczekiwanie na odpowiedzi do matury 2013.

Jak myślisz, ile procent uzyskasz z matury z matematyki na poziomie podstawowym?
Zobacz także
  • Matura 2013. Matematyka - poziom podstawowy. "Zaskoczyły mnie liczby, nie były zaokrąglone"
Skomentuj:
Matura 2013, matematyka [ODPOWIEDZI]. Publikujemy arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury z matematyki
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje