Pedofil zatrzymany. Prowadził rodzinny dom dziecka

10.01.2013 13:07
Policja

Policja (Fot. Krzysztof Skłodowski / AG)

Dolnośląscy policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który na swoim komputerze miał tysiące zdjęć nagich dzieci, a oprócz tego podejrzany jest o inne czynności seksualne z udziałem osoby małoletniej. Mężczyzna prowadził rodzinny dom dziecka na terenie województwa pomorskiego
Na jego trop funkcjonariusze wpadli, prowadząc postępowanie w związku z zamieszczonymi w internecie zdjęciami nagich dziewczynek i chłopców poniżej 15. roku życia. Dostali też informacje, że mężczyzna prowadził w sieci z osobami małoletnimi korespondencję o zabarwieniu erotycznym.

Dzięki współpracy z portalem społecznościowym policjanci szybko ustalili, kim on jest. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że jest on pedagogiem z wieloletnią praktyką, który prowadzi rodzinny dom dziecka na terenie województwa pomorskiego.

51-latek na swoim domowym komputerze miał kilka tysięcy zdjęć nagich dzieci, a przynajmniej raz doprowadził do innych czynności seksualnych 12-letnią dziewczynkę.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został zatrzymany na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Komentarze (63)
Zaloguj się
 • pink_pinkerton

  Oceniono 2 razy 2

  niktwazny126, ale o jakich badaniach, i procedurach Ty na litość mówisz?
  Przecież trzeba jakoś pomóc koleżance i jej mężowi, którego wywalili z pracy w szkole, nie?

 • sprawiedliwy02

  Oceniono 4 razy 0

  A kto weryfikował dokumenty które ten gnój składał chcąc otworzyć placówkę? Chyba tylko w naszym kraju jest to możliwe, tu powinny polecieć łby tych którzy są odpowiedzialni za weryfikację dokumentów.

 • legrange

  Oceniono 3 razy 3

  12 lat i wykastrować zboka. Ale już tam różnej maści obrońcy i zasrańcy nie dadzą go skrzywdzić.

 • dudibudi

  Oceniono 7 razy -1

  Jestem oburzony,........ pedałów i transwestytów się w Polsce szanuje ......a na pedofilów jest bezprzykładna nagonka ........Panie Palikot zrób coś...... przecież oni mają tylko inne preferencje seksualne.

 • tytanowa_mrowka

  Oceniono 5 razy 3

  A tych pedofilców co prowadzą kościół to kiedy przymkną ?

 • dna_low

  Oceniono 8 razy 0

  No ak, ale on był ateistą. Z pewnością Ruch Palikota znajdzie jakieś wytlumaczenie.No bo jak to możliwe - ateista pedofil?

 • zka33

  Oceniono 4 razy 4

  Najciekawsze jest to, że prowadził ten "Dom" z żoną , która dalej pracuje w "zawodzie" a nawet jest dyrektorem szkoły. To dopiero pole do popisu. Boże widzisz i nie grzmisz!!!

 • 2sizeer2

  Oceniono 10 razy 0

  Gdyby był rabinem zaraz wybroniłby się antysemityzmem, GW urządziłaby nagonkę na śledczych, a gmina żydowska wsparła finansowo.

 • krk01

  Oceniono 5 razy 1

  ojojojoj nie bedzie mozna pisac... "likwidowac domy dziecka i wszelakie placowki bo to zlo... likwidowac (kaske bedziemy miec na premie lub nagrody)" toz to przeciez mialy byc same rodzinne domy dziecka... i ludzie dobierani fachowo z rozmyslem... kochajacy dzieci... to ostatnie to jak koszmarny zart. brawo za ustawe o pieczy zastepczej ktora wspoltworzyla kikbokser Guzowska fachowiec od wychowania w skali swiatowej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje