Remont w akademiku. Złośliwi robotnicy utrudniają życie

23.07.2012 10:00
Remont w akademiku UW przy Żwirki i Wigury

Remont w akademiku UW przy Żwirki i Wigury (Fot. Archiwum Czytelniczki)

Jak tu żyć podczas remontu w akademiku? - pyta studentka. Prują, kują, malują. Ale to i tak nic: - Budowlańcy bez żadnego skrępowania korzystają z damskiej toalety i pryszniców - skarży się.
Zobacz także
Komentarze (106)
Remont w akademiku. Złośliwi robotnicy utrudniają życie
Zaloguj się
 • xiv

  Oceniono 29 razy 23

  Jak dla mnie zawsze wkurzajace jest tlumaczenie - nic nie mozna zrobic bo szef jest na urlopie, delegacji czy zlamal noge.

  Jesli zastepca nie chce pomóc to sie idzie do zwierzchnika. Po to sa te cholerne hierarchie, zeby nie wisialo w powietrzu. I jesli studentka musi uderzac do gazety to albo uczelnia ma problem albo ona sama, bo nie rozumieja normalnych zasad dzialania standardowych organizacji.

 • tomek74mm

  Oceniono 26 razy 22

  Ale jak to remont budynku i ludzie mieszkają.
  To jest niedpuszczalne. Podczas prac budowlanych budynek powinien byc wyłaczony z uzytkowania.

 • kamalaska

  Oceniono 21 razy 19

  nie oceniam ludzi po szkole, bo to glupota. znam wielu robotników po zawodowkach ktorzy lepiej sie zachowuja niz pijani studenci. jednak wiem ze ekipy remontowe zachowuja sie czesto skandalicznie. to od szefa zalezy i od ludzi. przepraszam uczciwych i grzecznych pracownikow fizycznych:)

 • zelenyles

  Oceniono 25 razy 17

  Ale pierdoły.

 • mreck

  Oceniono 44 razy 12

  te kobiety, zawsze cos im przeszkadza.

 • piwonia90

  Oceniono 10 razy 10

  Mieszkałam w tym akademiku w tym roku i było ogłoszenie, że kto zostaje na wakacje ma zgłosić się do administracji w celu ustalenia, gdzie będzie zakwaterowany na wakacje. Jak ktoś się nie zgłosił to jego wina.

 • lea.dy

  Oceniono 29 razy 9

  Dlaczego pracownicy fizyczni to zawsze muszą być złośliwe prymitywy ? czy kiedyś się to zmieni?
  A kierownictwu akademika jakby tak przyrżnąć mandat za nieprzestrzeganie przepisów bhp i p.poż tam gdzie przebywają ludzie to szybko by reagowali.

 • kamalaska

  Oceniono 17 razy 7

  nie w akademiku mieszkalam, ale jak remontowali moj blok budowlancy to zachowywali sie okropnie. buraki zaczepiaja dziewczyny, pija piwo i rzucaja fajki :( przeklinaja. chlopy wielkie. i te ich wieczne radio.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje