Komentarze (76)
Przegonili komornika. Nie przejął lokalu z mieszkańcami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • antyklerykal4

  Oceniono 6 razy 2

  co za debilny kraj by za wybryki synalka płacił ojciec ! tylko w polsce jebanej - obozie koncentracyjnym wręcz tusk jak ci się z ty żyje za nasze pieniądze wynoś się Niemiec tam twoje miejsce !

 • kibic_rudego

  Oceniono 4 razy 2

  kumple GW
  z KOR i S
  rządzą i sprzedając ludzi jak towar

 • znak

  Oceniono 2 razy 2

  Pani redaktor Zubik, co to jest BRUKA?
  Nie wie pani? A ja się domyślam.
  To potoczna nazwa infantylnej i leniwej redaktorki.

 • rtd5rtd

  Oceniono 2 razy 2

  Pisze sie "Wyprzedzili" nie "Przegonili" - przynajmniej w duzych miastach tak Polacy mowia.

 • lessnow

  Oceniono 10 razy 2

  I czym tu sie podniecać, że znowu prawo przegrało z bezprawiem.Czy ten kraj tylko bezprawiem stoi????.Jak lekarze nie stsowali się do prezpisów prawa, nikt nie reagował podobnie jak w tym przypadku???

 • olias

  Oceniono 4 razy 2

  kto wie? nigdy nie możesz być pewien czy któregoś dnia nie zrozumiesz spraw oczywistych, które tak łatwo dziś wyśmiewasz. na razie ciesz się żeś (przypadkowo; żadna w tym twoja zasługa) urodził się w lepszej, bogatszej rodzinie.

  tacy jak ty pozwalają mi zrozumieć genezy rządów jakobinów i bolszewików.

 • kacze_buty

  Oceniono 10 razy 2

  kato bandycki kraj wykreowany przez solidarność

 • olias

  Oceniono 1 raz 1

  następny etap budowy państwa prawnego? - siły zbrojne zdolne usuwać wroga.

  a mieliśmy PRL. jakie było to było, ale mieliśmy jakiś państwo. RP III jest nam wrogie.

 • pytagolas

  Oceniono 3 razy 1

  trzeba było się zastanowić kogo się wpuszcza między nogi.
  trójka dzieci + matka + konkubent = normalna rodzina, tyle że bez formalności, ale za to z kilkakrotnie lepszą kasą niż pełnoprawne rodziny. Matki samotnie wychowujące są w modzie.
  Jak ja chcę mieszkanie, to muszę wziąć kredyt na 30 lat i oddawać średnią krajową miesiąc w miesiąc równe 360 razy i nie mogę w tym czasie stracić pracy, bo mi mieszkanie zlicytują.
  Jak PATOLE chcą mieszkanie, to wynajmują i nie płacą, albo składają wniosek i czekają "na przydział".
  To jest sposób na życie, a nie konieczność.
  .
  Jak nie stać ich na mieszkanie w Warszawie, to mogli przecież sprzedać chociażby prawo do użytkowania lokalu (~150-200tys.zł odstępnego dla 50m2), spłacić zobowiązania i wyprowadzić się pod warszawę...
  Tam kupić jaką starą chatę, których na prowincji nie brakuje i za małe pieniądze mieć gdzie mieszkać. Pewnie do remontu, ale nie ma nic za darmo.
  Pracować i tak pewnie nie pracuje, więc co za różnica gdzie mieszka... tylko socjala potrafią brać!

 • obywatelkax

  Oceniono 5 razy 1

  Durny artykul. Czy redaktorzyna nie mogl sie wysilic na sprawdzenie faktow i napisanie o co dokladnie chodzi? Przeciez nikt nie utrzymuje 28 letnich dzieci , do 25 roku jest obowiazek utrzymywania uczacego sie dziecka i to wszytko. Wiec co z tego wynika? Ze pan Kaziu nie placil na dziecko od lat az w koncu zapadl wyrok ze musi placic zalegle alimenty z odsetkami.- co w Polsce nikogo chyba nie dziwi, bo sprawy ciagna sie latami. No i teraz biedny taki jest bo dziecko ma 28 lat i nie pracuje.. Ale ty miales dziadzie jeden obowiazek lozyc na dziecko, a nie po latach plakac ze cie w koncu prawiedliwosc dopadla..

 • dziwny22

  Oceniono 3 razy 1

  Czy to jest chory kraj? Nie to kraj bezprawia w świetle prawa.

 • zaglembiak

  Oceniono 5 razy 1

  A CZY NA TYM ŻOLIBORZU nie zwolnił sie pokój po jakimś kocie ? słyszałem też że mieszkanie to było nadane jakiejś rodzinie ukraińskich żydów co póżniej ich dzieci ukradły księżyc i założyli zakon PC. Ich wywalić a dac mieszkanie Polskiej rodzinie

 • patriotaa

  Oceniono 11 razy 1

  co kraj i prawo debilski. Niech 28 latek weźmie się do pracy a nie żądać alimenty A mamuśka wychowała Byka na alimentach tatusiowych. Co za idiota sędzia przyznał bykowi alimenta ??????
  A policja i komornik działają jak SS Widocznie ta pani z dziećmi nie jest rasy aryjskiej i na bruk ja i dzieci.
  Wszak już wiadomo kto rządzi polską Niemcy czyli raza aryjska świńskie blondasy. i rasa Izraelitów.

 • czarny-cezar2

  Oceniono 5 razy 1

  dziki kraj !! ta policja to po kiego wałka tam była ?frytki roznosili? ta kobita już dawno powinna być podwiązana i niech się bzyka do woli. kto teraz te dzieci będzie utrzymywał ?kto zrobi z nich obywateli? ulica dom dziecka czy poprawczak. no ale debile powiedzą -to świństwo wyrzucać na bruk .tak pewnie tak,ale jakiś sposób trzeba znaleść co by takie głąby mogły dalej istnieć proponuje nakazać obowiazek wychowania na kk wraz z kosztami skoro nie pozwolili tego wyskrobać

 • trudek46

  Oceniono 7 razy 1

  Pamiętam czasy po wojnie,jak chodzili "zielonki" po wsi,i rekwirowali zadłużenia,kilku straciło życe,kilku leczyło rany po szczutych na nich psaach,myslałem,że ten okres mamy za sobą,ale wraca,witajce rodacy w "DOBRYCH CZASACH"

 • zbirone

  Oceniono 9 razy 1

  Czy gdyby w tym mieszkaniu mieszkało więcej dzieci i do tego chorych to miałoby to jakieś znaczenie dla wierzyciela? W obliczu pieniędzy ludzka godność i prawa człowieka znaczą tyle co psia sraka na chodniku.

 • super_macho

  Oceniono 1 raz 1

  Alimenty można zasądzić dla dziecka pełnoletniego. Można nawet zażądać od dziadków! Poza tym rodzic może także wnieść o alimenty od swojego pełnoletniego dziecka.

  tnij.org/kamerki_darmowe
  @mobisek.
  A Ty byś dał komuś pokój jakbyś miał jeden albo dwa? Poza tym chyba nie czytałeś uważnie, to nie długi tej kobiety były powodem działań komornika a jej konkubenta.

 • tsuranni

  Oceniono 1 raz 1

  lokator to nie towar
  ale już lokal owszem

 • murbella

  Oceniono 1 raz 1

  "PS" w artykule????

 • bezpocztyonline

  Oceniono 6 razy 0

  Licytacja się odbyła, czyli już ktoś to mieszkanie kupił i za nie zapłacił.
  Na razie ten Komitet Obrony Lokatorów uderza w jakiegoś niewinnego człowieka, który liczył na to, że kupując od komornika kupi mieszkanie po niższej cenie - na miarę swoich możliwości.

  To musi być zupełnie obcy człowiek, nie może być ani dłużnikiem, ani wierzycielem, ani komornikiem, ani nikim z ich rodzin.

  Ergo - nie jest to ani ów 28-letni syn dłużnika ani jego była żona.

  Jest to zapewne ktoś, kogo - być może - nie stać na mieszkanie po cenie rynkowej (pomimo spadków cen), a mieszkać musi, nie mniej niż tamta rodzina.

  Z pieniędzy ze sprzedaży komornik najpierw zabiera koszty komornicze i sądowe, potem dopiero dług (wraz z odsetkami), resztę odda panu Kazimierzowi. Czyli pan Kazimierz będzie miał choćby na wynajęcie sobie czegoś.

  Inna sprawa to akcja byłej żony pana Kazimierza w odniesieniu do jego kochanki - czyli donos utrudniający jej starania o lokal socjalny. Jeśli zarzuty się potwierdziły, to słusznie, że ją skreślono z listy. Jeśli się nie potwierdziły - to nie wiem, czemu ją skreślono. Ktoś to w ogóle sprawdzał?

 • tam96

  Oceniono 8 razy 0

  dajcie ludziom zarabiac na poziomie szwajcarii to nie bedzie takich problemow :P

  przypominam ze zasilem dla bezrobola u fioletowej krowki wynosi 9200zyla plus dodatki :D

 • chocapic.duo

  0

  Jak dotąd w podstawie programowej jest tylko zakres przedmiotowy obowiązkowy dla ucznia. Religia jest dobrowolna, więc nie może być w podstawie programowej. Żyjemy w państwie neutralnym światopoglądowo (mam wciąż taką nadzieję), więc naginanie prawa przez próbę wpisania religii do podstawy programowej powinno być bezwzględnie tępione.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 6 razy 0

  superkatolski kraik, gdzie rządzi menelstwo

 • wasyl_wasylis

  Oceniono 3 razy -1

  Ciekaw jestem skąd się biorą tacy mądrale którzy wszędzie znajdą Zyda. Przecież się was kochani "patrioci" nikt nie pyta o zdanie?

 • martica

  Oceniono 11 razy -1

  28letni chlopak ma chyba prawo do mieszkania w swoim mieszkaniu, ktore zajmuje teraz obca baba z nie wiadomo czyim przychowkiem. gdzie tatusie tych dzieci? cwaniara myslala ze za darmo dostanie mieszkanie. jak to jest ze te cwaniary na rodzenie to sa zdrowe a tylko jak jest komornik to ciezko chore i umierajace sie robia?? Podobna historia zdarzyla sie w mojej rodzinie kiedy to moj stryj musial wynajmowac mieszkanie bo wkwaterowali babe ze wsi.

 • pitbul37

  Oceniono 11 razy -1

  Gdy komornik się dobija, wpuść go szybko, daj mu w ryja,
  wpuść do domu drzwi zamykaj, bij go h...a komornika,
  złam mu nogi i kręgosłup niech nie nęka innych osób.

 • wlomat1

  Oceniono 5 razy -1

  W Polsce realny socjalizm został zastąpiony przez realny zwierzęcy neoliberalizm, a komuno-socjalny PRL przez oligarchiczną III-cią RP. Beneficjentami obu tych tworów są te same środowiska...

 • martica

  Oceniono 2 razy -2

  @gregviii - druga polowa zapewne jest jego bylej zony lub ich syna. Nie doszukuj sie sensacji gdzie jej nie ma.

 • noilemozna

  Oceniono 12 razy -2

  Dziwne,że nie można strzelać do tych ludzi?
  Przecież na miejscu była policja, czyżby już nie mieli amunicji do broni z powodu oszczędności?Napad na funkcjonariuszy państwowych a oni nic?
  Powinni każdego z tych pasożytów z mieszkania rozstrzelać na miejscu i skończyłaby się komunistyczna samowolka, gdzie nikt nie interesuje się prawem a wszystko, włącznie z mieszkaniem się należy.

 • hugow

  Oceniono 10 razy -2

  Gdyby facet nie krzywdził swojego 28 letniego syna i gdyby do tej krzywdy nie namawiała go konkubina - to sprawy by nie było, bo skrzywdzona małżonka nie szukałaby rewanżu.
  Na początek warto wyeksmitować leniwe towarzystwo na bruk - a właściciel niech dostanie klucze.

 • jasio.4

  Oceniono 5 razy -3

  Wiwat anarchia wsparta siłą "ludu pracującego"! Nie mogę się doczekać aby ktoś zatrudniał, płacił hojnie i nie żądał wydajnej pracy. Wszędzie tylko wyzysk i nie liczenie się z potrzebami pracownika. Przecież to właśnie potrzeby są najważniejsze!

 • martica

  Oceniono 21 razy -3

  Moze tatus ktoregos dziecka tej pani pomoze? Nacpykala se dzieci a nie ma wlasnego kata - pomogac to tzreba ludziom odpowiedzialnym, a ta pani do nich nie nalezy. Poza tym trudno zeby 28letni czlowiek kupowal mieszkanie sam, kiedy w nim mieszka jakas baba z przychowkiem bez zadnego prawa do mieszkania. Glupie baby, czy wy sie kiedys nauczycie ze najpierw zapewnijscie sobie dom a potem bawcie sie w krolice!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX