Kolejna strzelanina w Meksyku. Co najmniej 13 zabitych

13 mężczyzn zginęło w strzelaninie na myjni samochodowej w Meksyku. Zabójcami byli najprawdopodobniej członkowie zorganizowanych grup przestępczych. To trzecia strzelanina w Meksyku w ostatnich dniach.
Napastnicy podjechali samochodami typu SUV i otworzyli ogień. Zaskoczeni pracownicy myjni samochodowej w nadbrzeżnym mieście Tepic w stanie Nayarit nie mieli żadnych szans. Zginęli na miejscu. Na chodniku zostały ciała zamordowanych, w tym jeden przechodzień.

Co najmniej 13 ofiar

- Pracownicy to mężczyźni, myli właśnie samochody, kiedy uzbrojeni napastnicy, najprawdopodobniej członkowie zorganizowanych grup przestępczych, podjechali samochodami i otworzyli ogień" - relacjonowała pragnąca zachować anonimowość przedstawicielka lokalnych służb. "Jest od 13 do 15 ofiar" - dodała.

Krwawa seria zabójstw w Meksyku

To już trzecia strzelanina w ostatnich dniach w Meksyku. W piątek zamachowcy zastrzelili 14 osób, w tym 14-letnią dziewczynkę, na imprezie w najbardziej niebezpiecznym mieście Meksyku, Ciudad Juarez. Z kolei w niedzielę zabójcy zamordowali również 14 osób w strzelaninie w centrum rehabilitacji w Tijuanie.

Więcej o:
Komentarze (15)
Kolejna strzelanina w Meksyku. Co najmniej 13 zabitych
Zaloguj się
 • litrahalf

  Oceniono 1 raz 1

  Meksyk, to musi być marzenie Kaczyńskiego.

 • piofol

  Oceniono 1 raz 1

  @charlie11 - ci meksykanie w US&A to raczej dla Amerykanów zbawienie, a nie karb. Skądś trzeba mieć tanią siłę roboczą, żeby móc wieść dostatnie życie.

 • i-tyle

  Oceniono 1 raz 1

  tak na prawdę to nie zginęli od kul. To marycha ich zabiła. Strzzelała do nich nasionami.

 • charlie11

  Oceniono 1 raz 1

  @glizelda
  Przestan siac propagande. USA co roku przekazuja Meksykowi miliardy dolarow na walke z przestepczoscia. Nie mowie nawet o dziesiatkach miliardow placonych na utrzymanie milionow obywateli meksykanskich "czasowo" przebywajacych w Stanach.

 • realgniot

  0

  To są efekty prohibicji. Mafie mają się z czego utrzymywać, a jakby odciąć im źródełko, to szybko zrobi się porządek.
  To antynarkotykowa polityka USA jest przyczyną tworzenia się karteli i z tym z wiązanych skutków. Z resztą tak samo jest w Polsce.

 • popijajac_piwo

  0

  Jak zaczniecie takie wiadomości podawać, to szybko się nauczymy geografii Meksyku, bo tam się codziennie gdzieś strzelają.

 • spejsmanki

  0

  Ale Meksyk . . .

 • qwardian

  0

  Znam obydwa przygraniczne miasta Ciudad Juarez i Tijuanę. To prawda, tylko porządna faszystowska organizacja zrobiłaby z tym porządek w tydzień, jak Musolini we Włoszech i narodowy socjalista Hitler w Niemczech. Przykro patrzeć jak to państwo umiera, ale to wina słabego państwa i zawiązanych rąk rządu ograniczonych bzdurami typu wolność i tolerancja.

  A ja mówię obowiązek i odpowiedzialność wpierw..

 • savrin

  0

  oby w imie chrystusa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX