Niemcy: zapalił się polski autokar

mar, IAR
03.01.2010 , aktualizacja: 03.01.2010 20:44
A A A Drukuj
Polacy wciąż oczekują na zastępczy autokar, który ma ich przewieźć z okolic Hanoweru w dalszą drogę. Nasi rodacy podróżowali pojazdem należącym do firmy przewozowej z Gorzowa Wielkopolskiego. W pewnym momencie autokar stanął w płomieniach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Teraz potrzebny jest jedynie pojazd zastępczy.
Polski konsul w Hamburgu, Andrzej Osiak, powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że w tej chwili pasażerowie i kierowcy oczekują na przyjazd autokaru zastępczego. Według ostatnich informacji pojazd stoi w korku na obwodnicy niedaleko Berlina. Nie wiadomo kiedy przyjedzie do miejsca przeznaczenia, gdyż warunki pogodowe są bardzo ciężkie.

Tymczasem Polacy, którzy uczestniczyli w wypadku czują się dobrze. Nikt nie ucierpiał z powodu pożaru poprzedniego autokaru. Przebywają w ciepłych pomieszczeniach niedaleko autostrady, gdzie doszło do incydentu.

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    15 głosów