Wypadek polskiego autokaru w Turcji

W wypadku polskiego autokaru w Turcji zostało rannych 6 osób. Jedna z nich musiała zostać poddana operacji. Jej życiu, ani życiu pozostałych poszkodowanych, nie zagraża niebezpieczeństwo. Ich obrażenia to głównie lekkie złamania. Po zbadaniu przez lekarzy, dwie osoby zostały zwolnione ze szpitala.
Biuro podróży Triada uruchomiło specjalną infolinię dla bliskich turystów, którzy brali udział w wypadku. Informacje na temat stanu ich zdrowia można uzyskać pod numerem telefonu 022 3333 981. Uczestnicy wycieczki, którzy nie odnieśli żadnych obrażeń, kontynuują podróż po Turcji.

Przedstawiciel biura podróży Triada, które organizowało wyjazd, Jacek Dąbrowski, powiedział, że do wypadku doszło rano na autostradzie Stambuł-Ankara, około 90 kilometrów od stolicy Turcji. Kierowca autobusu nie zdążył zahamować i uderzył w lawetę stojącą w korku.

Polska ambasada w Turcji zapewniła, że ranni, którzy ewentualnie będą musieli zostać dłużej w szpitalu, zostaną otoczeni jej opieką. Pracownicy ambasady zapewnią Polakom przede wszystkim pomoc tłumaczy.

Skomentuj:
Wypadek polskiego autokaru w Turcji
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje