Balony sprzed Pałacu Prezydenckiego sparaliżowały Okęcie?

Na osiem minut warszawskie lotnisko Okęcie musiało zostać zamknięte dla ruchu lotniczego z powodu... przelatujących nad płytą biało-czerwonych balonów z helem. Balony przyleciały z centrum Warszawy. Wszystko wskazuje na to, że zostały wypuszczone przed Pałacem Prezydenckim w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej.
"Gazeta Stołeczna" podaje, że balony opóźniły lądowanie czterech samolotów - z Moskwy, Düsseldorfu, Paryża i Poznania, które musiały krążyć nad stolicą.

Wcześniej na Okęciu skarżyli się na płonące lampiony, które pojawiały się nad lotniskiem. Kontrolerzy wolą dmuchać na zimne i wstrzymują loty nawet, gdy w powietrzu są tak niewielkie obiekty.

Kto wypuścił balony?

Policja potwierdza, że ludzie zgromadzeni na Krakowskim Przedmieściu wypuścili w powietrze dużo balonów - donosi obecny na miejscu reporter TOK FM. Nie wiadomo jednak kto je wypuścił - nie przyznają się do tego ani Obrońcy Krzyża ani członkowie Ruchu Poparcia Palikota, którzy także pojawili się dziś przed Pałacem Prezydenckim.

W kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej w warszawskim kościele rektoralnym przy Krakowskim Przedmieściu odbyła się msza święta w intencji ofiar tragedii. Wieczorem - jak co miesiąc - odbywa się druga część uroczystości - marsz z pochodniami pod Pałac Prezydencki.

Więcej o:
Komentarze (207)
Balony sprzed Pałacu Prezydenckiego sparaliżowały Okęcie?
Zaloguj się
 • stubai

  Oceniono 35 razy 33

  Poprostu dzień świra-jak co miesiąc

 • czaromir

  Oceniono 31 razy 29

  To był eksperyment Macierewicza. Widać kto tu jest specjalistą od helu...

  Ciekawe, czy gdyby Jarosław Kaczyński wygrał ostatnie wybory prezydenckie, to też w każdy 10-ty dzień każdego miesiąca, wychodziłby przed Pałac Prezydencki aby złożyć przed nim kwiaty ???....

 • lech2125

  Oceniono 29 razy 29

  Kiedy skończy się wreszcie ta SZOPA ? Obciążyć winnych kosztami.Uderzenie b.solidne "po kieszeni" najczęściej przynosi efekt.

 • artur737

  Oceniono 34 razy 28

  Mało im jednej katastrofy lotniczej

 • stan-1

  Oceniono 31 razy 27

  Znowu krzyżowcy zrobili Warszawę w balona.
  Mam nadzieję, że ktoś z policji to filmował (jak na stadionach) i uda się ukarać tych co mogli spowodować katastrofę lotniczą.

 • blue911

  Oceniono 32 razy 26

  Debile zacietrzewieni. Byl zamach i juz! Pisowcow powinno sie izolowac w odleglych gorach albo w puszczy - taka choroba psychiczna moze byc zakazna?

 • epupecki

  Oceniono 29 razy 25

  Ja od początku nazywam ich "durnymi 2010"! Tak oceniam tych co z Kaczyńskim tam przyłażą.

 • 300zlotych

  Oceniono 25 razy 21

  Kretyni!!!Przywiazac tych debili do balonow i WON w Stratosfere!!!

 • jerzysm42

  Oceniono 22 razy 20

  To przygłup Rogalski sprawdzał swoje hipotezy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX