Prezent Tuska dla Obamy: iPad z "Katedrą" Bagińskiego oraz... gra "Wiedźmin 2"

28.05.2011 16:47
Podczas wizyty Baracka Obamy w Polsce, premier Donald Tusk podarował mu iPada i grę o Wiedźminie

Podczas wizyty Baracka Obamy w Polsce, premier Donald Tusk podarował mu iPada i grę o Wiedźminie (Fot. Kancelaria Premiera)

Premier Donald Tusk podarował prezydentowi Obamie iPad z wgranymi filmami Tomasza Bagińskiego. Prezydent USA będzie też mógł zagrać w najnowszy hit, czyli grę "Wiedźmin 2".
Na iPadzie wgrane są filmy Tomasza Bagińskiego ("Animowana historia Polski" oraz "Katedra" oraz Damiana Nenowa (m.in. "Miasto ruin").

Prezydent Obama otrzymał również grę "Wiedźmin 2" w wydaniu kolekcjonerskim oraz książki Andrzeja Sapkowskiego w wydaniu anglojęzycznym z autografem autora. Wśród prezentów znalazły się także zdjęcia z wizyty prezydenta Obamy w Kancelarii Premiera oraz pióro, które odmówiło posłuszeństwa podczas wpisu do księgi pamiątkowej.

Obama wyciągnął więc z kieszeni marynarki własne i ostatecznie w księdze pamiątkowej podpisał się drugim piórem, które mu przekazano. W księdze napisał: "Niech przyjaźń między naszymi narodami rośnie w siłę".

BARACK OBAMA W POLSCE

Co myślisz o prezencie Tuska dla Obamy
Komentarze (50)
Zaloguj się
 • ludwik.filip

  0

  Dobrze ,że mamy prawdziwego BRATA!
  Rodzina ze WSCHODU nie sprawdziła się! ale trzeba JĄ szanować bo to WIELKI sąsiad i SŁOWIANIN!

 • iwona.m7

  0

  jest jak jest

 • old.european

  Oceniono 2 razy 0

  Dobrze, ze Tusk jest premierem. W innym wypadku Obama dostalby album ze zdjeciami Lecha K. , garstke ziemi smolenskiej i figurke

 • wnusio.wehrmachtowca

  Oceniono 2 razy 0

  @fajny_hipek

  Tusk jest jak Gierek
  tez chce dobrze i tez nie wychodzi

 • fajny_hipek

  0

  Cyt: W księdze napisał: "Niech przyjaźń między naszymi narodami rośnie w siłę". Pamiętam to z czasów PRL. Kończylo się tak: "... a ludziom żyje się dostatniej". Wraca nowe ?

 • nicram112

  Oceniono 4 razy -2

  a co z kropla krwi JP2 - na pewno by mu sie bardziej podobala (taka nasza specjalnosc - cos jak glowy pigmejskie lub dzidy z Afryki) zamaist jakis gier lub innych udziwnien

  Szkoda ze Kaczynski nie uratowal naszego honoru wraz z Dziwiszem ofiarowujac mu chocby krople kalu JP2 pobrana w czasie Jego wizyty w Polsce (bo czym jest gorsza wydzielina od plynow ustrojowych?)

 • ciotka_ltd

  Oceniono 2 razy 0

  @ hypsilofodon

  Straszny smutas z ciebie. Bycie gospodarzem takiej imprezy to czysty zysk polityczny. A iPad majatku nie koszuje - wazne co bylo na nim i co Polske promuje.

 • ciotka_ltd

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo dobre prezenty. I z glowa. Ciekawe, kto Tuskowi doradzil-jesli pomysl wlasny to ma u mnie duzy punkt.

 • hypsilofodon

  Oceniono 6 razy -4

  Wspaniale, bardzo się cieszę że za moje pieniądze wybawilo się u nas 20 prezydentów z żonami oraz Barak Obama, miło że za moje pieniądze i podatki dostał ipada. Ciekawe tylko po co się tu zjechali i co naprawdę było celem tych wizyt...Nażreć się ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje