Skomentuj:
Komentarze (9)
-
Mitologia o "mitologii":
polecam lekturę o MMR i w jaki sposób wprowadzano ten preparat na rynek polski (Trimovax - czy komuś coś to mówi?):
Więcej, dużo więcej tutaj:
autyzmaszczepienia.wordpress.com/gdzie-ten-dowod/mmr-a-autyzm/ -
Badanie FDA ( Administracja ds. Leków i Żywności ) przeprowadzone przy Uniwersytecie Californijskim w Los Angeles wykazało następujące reakcje po szczepionce na krztusiec u 875 niemowląt :
Proporcja zgłoszonych reakcji na ilość dzieci:
1 na 20 .....................bezustanny płacz
1 na 66......................wysoka gorączka
1 na 180 ..................cienki, głośny pisk
1 na 350....................konwulsje
1 na 22000................ostre uszkodzenie mózgu
1 na 62000................stałe uszkodzenie mózgu
1 na 71600................śmierć
1 na 1 000 000???? -
W sprawie wypowiada się Andrzej Trybusz, szef wielkopolskiego Sanepidu (polecam lekturę przepisów regulujących udział Sanepidu w dystrybucji szczepionek) oraz Ilona Małecka, członkini złożonej z naczelnych wakcynologów rady naukowej "Cyklu Ogólnopolskich Konferencji Naukowo-Szkoleniowych dla pielęgniarek" sponsorowanego przez GlaxoSmithKline (choć o tych kompetencjach Pani dr się w artykule nie wspomina). Pominąwszy tę kwestię, że oczywiście szczepionki ktoś musi produkować (a może i reklamować), ciekawi mnie, że w dzisiejszych czasach "niezależni" dziennikarze nie zadają sobie trudu poznania argumentów obu stron, a może i środowisk znajdujących się pośrodku dyskusji/sporu.
-
Co za debile z tych rodziców. Pewnie! Lepiej mieć nadzieję, że dziecko nie złapie jakiejś zarazy po której w skrajnym przypadku do końca życia może być kaleką - gratuluje Wam inteligencji łosie. Co tam żółtaczka, gruźlica, przecież to wszystko witaminą C można wyleczyć. A wypowiedzi osób pokroju choromanski można wsadzić pomiędzy religijne zabobony ze wsi i wiarę, że czerwone wstążeczki odpędzają duchy. Mam nadzieję, że takie kary zostaną wprowadzone!
-
@choromanski
Komplikacje to masz niestety ty i to bardzo poważne. -
Niech Pan Trybusz wystawi zaswiadczenie, ze po szczepieniu moje dziecko nie ebdzie mialo zadnych komplikacji..... Zadajcie mu to pytanie ciekawe co kretyn odpowie! Jebani farmakolodzy i gnoje lekarskie przez nich sponsorowani!
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX



więcej zdjęć
