Karnowski przestał kierować Wpolityce.pl. Nowym naczelnym... Karnowski

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego portalu Wpolityce.pl. Dotychczasowego - Michała Karnowskiego - zastąpi jego brat bliźniak - Jacek Karnowski.
"Rozwój oznacza też konieczność zmian, dostosowania struktury formalnej do rzeczywistej roli w przedsięwzięciu. Dlatego miło mi poinformować, że od dzisiaj, 29 marca, funkcję Redaktora Naczelnego portalu wPolityce.pl będzie pełnił Jacek Karnowski. Ja oczywiście pozostaję w kręgu jego bliskich współpracowników. Jak to u bliźniaków :-)" - napisał wczoraj na portalu dotychczasowy redaktor naczelny - Michał Karnowski.

W tekście dotyczącym swojego ustąpienia pochwalił się również, że po ośmiu miesiącach stronę miesięcznie odwiedza "ponad 300 tysięcy osób, co oznacza ponad 4 miliony odsłon (zawsze podajemy dane prawdziwe, co nie o wszystkich można niestety powiedzieć), a grupa naszych przyjaciół i ludzi dobrej woli rośnie".

Michał Karnowski jest dziennikarzem, publicystą i autorem książek. Wydał "Anatomię władzy", napisaną wspólnie z Erykiem Mistewiczem oraz "Lech Kaczyński. Portret" - o zmarłym w kwietniu 2010 roku prezydencie RP. Aktualnie jest zastępcą redaktora naczelnego tygodnika "Uważam Rze. Inaczej Pisane" oraz prowadzi dwa razy w tygodniu poranne rozmowy polityczne w programie III Polskiego Radia. Od powstania portalu Wpolityce.pl - w czerwcu 2010 roku - był jego redaktorem naczelnym i wydawcą.

Jacek Karnowski jest z kolei byłym kierownikiem redakcji "Panoramy" TVP 2, byłym szefem "Wiadomości" TVP 1 oraz byłym p.o. dyrektora Agencji Informacyjnej TVP.

Więcej o:
Komentarze (66)
Karnowski przestał kierować Wpolityce.pl. Nowym naczelnym... Karnowski
Zaloguj się
 • tekla.0

  Oceniono 14 razy 12

  Bliżniaków mamy już dość.Idżcie w PiS-du!!!!!!!

 • kaczy_mozdzek

  Oceniono 11 razy 11

  Nooo!
  Zanim nastąpi bankructwo, nie należy się zanadto chwalić.
  Na stronę nie wchodzą tylko zwolennicy!

 • marqr

  Oceniono 9 razy 9

  Żeby się nie myliło jednego w samolot

 • jurek770

  Oceniono 9 razy 9

  Źle się to kojarzy !!! Bliźniaków mam już dość.

 • klarneta8

  Oceniono 11 razy 9

  Blizniacy KARNOWSCY, to SEKRETARZE PISLAMU.

 • macqbat

  Oceniono 10 razy 8

  o dwóch takich, co pokochali kłamać

 • czaromir

  Oceniono 8 razy 8

  To rzeczywiście zmiany. Alternatywa jak za starych "dobrych" czasów IV RP.

  Grunt to rodzinka.

 • iniesta

  Oceniono 7 razy 7

  Bliźniacy wzbudzają lęki. Jest coś patologicznego w widoku dwóch prawie identycznie uśmiechających się, podobnie ubranych i ostrzyżonych gości. Mam wrażenie że chcą mnie skołować. Nie ufam, nie lubię.

 • kaczy_mozdzek

  Oceniono 9 razy 7

  To jest ruch znakomicie uzasadniony ekonomicznie - nawet w pokojach zdjęć szefa nie trzeba będzie zmieniać!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX