Zeznania 'Ruby': Gośćmi imprez bunga bunga byli G. Clooney, C. Ronaldo...

George Clooney, Silvio Berlusconi, Karima El Mahroug i Cristiano Ronaldo

George Clooney, Silvio Berlusconi, Karima El Mahroug i Cristiano Ronaldo

Hollywoodzki aktor George Clooney wezwany na świadka w procesie premiera Włoch. Silvio Berlusconi odpowiada za domniemany seks z nieletnią prostytutką. Clooney'a wezwali na świadka obrońcy Berlusconiego. Na liście świadków w procesie jest też partnerka Clooney'a, czworo ministrów rządu Włoch oraz gwiazdor futbolu, Cristiano Ronaldo.
Włoski premier Silvio Berlusconi odpowiada przed sądem za domniemane uprawianie seksu z nieletnią prostytutką Karimą el Mahroug, znaną jako Ruby. Marokańska tancerka miała wówczas mieć mniej niż 17 lat - czyli poniżej wieku, od którego prostytucja we Włoszech jest dopuszczalna. ">W rozwiązłych imprezach, nazywanych przez media "bunga bunga", uczestniczyło wiele młodych kobiet. Berlusconi jest też oskarżony o nadużycie władzy w celu uwolnienia Ruby z aresztu, do którego trafiła w związku z podejrzeniem o kradzież. Proces rozpocznie się 6 kwietnia.

"Ruby" zeznaje: Widziałam Clooney'a, Ronaldo, Frattiniego...

Do włoskich mediów przedostała się lista osób, które będą wezwane na świadków w procesie Berlusconiego. Według zeznań, jakie złożyła Ruby, oprócz George'a Clooney'a i jego partnerki Elisabetty Canalis na liście jest też czwórka ministrów włoskiego rządu, m.in. szef MSZ Franco Frattini i minister ds. równych szans, Maria Carfagna, była modelka, znana z odważnych zdjęć. Na liście są też znani prezenterzy włoskich telewizji, aktorzy, dziennikarze i politycy. I gwiazdor futbolu Cristiano Ronaldo, który również znany jest z upodobania do imprez z prostytutkami.

Clooney: spotkałem Berlusconiego raz. Prosiłem o pomoc dla Darfuru

"To dziwne. Spotkałem Berlusconiego tylko raz, kiedy próbowałem zdobyć pomoc dla Darfuru" - oświadczył George Clooney. Według włoskiego dziennika "Corriere della Sera", partnerka George'a Clooney'a, Elisabetta Canalis, zaprzeczyła w rozmowie z włoską prokuraturą, by ona i George Clooney mieli brać udział w którejkolwiek z imprez Berlusconiego. Sam włoski premier z kolei utrzymuje, że nigdy nie płacił za seks, a jego imprezy były normalnymi obiadami.

Na liście posiadanej przez mediolańskich prokuratorów widnieje 136 nazwisk. Są na niej m.in. nazwiska 32 dziewcząt, które miały brać udział w imprezie w willi w Arcore, oraz 16 innych nazwisk młodych osób, które odwiedziły willę San Martino.

Bunga Bunga: wyciekły niegrzeczne foty. >> Impreza musiała być przednia [ZDJĘCIA]

Zobacz także
 • 18-letnia Marokanka Ruby miała brać udział w orgiach "bunga bunga" w rezydencjach Silvio Berlusconiego Berlusconi znów "żartuje": "Opatentowałem bunga bunga"
 • Silvio Berlusconi Berlusconi odpowie za bunga-bunga?
 • Chiara Danese i Ambra Battilana Przerażone uczestniczki bunga bunga opuściły imprezę
Komentarze (63)
Zeznania 'Ruby': Gośćmi imprez bunga bunga byli G. Clooney, C. Ronaldo...
Zaloguj się
 • rozbojnick

  Oceniono 34 razy 24

  Nie ma im się co dziwić, bo w końcu; nic tak życia nie upiększy, jak fajna dupa i jeden głębszy:)

 • miroo

  Oceniono 24 razy 20

  Berlusconi:
  - obrońca krzyży we włoskich szkołach,
  - obrońca "chrześcijańskiej tradycji" w Europie,
  - przyjaciel Watykanu i samego papieża...

  wykorzystywał seksualnie nieletnie z biednych krajów...

 • jan-kk

  Oceniono 22 razy 12

  to są dopiero pikantne afery a u nas co: mgła, smoleńsk, rosyjscy agenci w rzadzie, drogie zkupy w osiedlowych sklepach nudy po prostu nudy...

 • wojtek-inc

  Oceniono 19 razy 9

  Ciekawe ile dynamicznych i obrotnych Polek chciałoby być na jej miejscu

 • warrsteiner

  Oceniono 10 razy 6

  za seks - pod sąd, za bombardowanie obcego kraju - po order... i jak tu zachować powagę? ;)

 • wk_poz

  Oceniono 8 razy 6

  a Chuck Norris ?

 • bayadera

  Oceniono 7 razy 5

  aaannemarie
  George Clooney przewaznie siedzi w Sudanie i Czadzie i pilnuje swoich interesow. Jest wspolwlascicielem kopalni w Czadzie i traktuje Czad jak swoja kolonie. Sprowadzani najemni pracownicy np. z Filipin sa zamykani na terenach ogrodzonych drutem pod pradem i nie moga w ogole wychodzic na zewnatrz. W Sudanie, pisali w Time Magazine w styczniu tego roku jak Clooney zbiera pieniadze na elektroniczne urzadzenia do scigania tych w Sudanie co bronia swojej wlasnosci. Clooney macza palce w roznych machlojach - nie z filmu jest bogaty bo talentu to on nie ma. Ale jest bogatm syjonista. I to czesto wystarcza.
  Bardzo pasuje do towarzystwa, w ktorym sie obraca.

 • balsamlomzynski

  Oceniono 10 razy 4

  A gościem bunga-bunga w kieleckiej siedzibie PiSu była Kempa:

  balsamlomzynski.blox.pl/2011/02/Bunga-bunga-baronessy-kieleckiej.html

 • funny5

  Oceniono 15 razy 3

  Niezle balangi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje