Co czeka polski internet? Koncesje, cenzura i kary finansowe

13.03.2011 21:00
Swobodna ekspresja w internecie zagrożona! Rząd ekspresowo przepchnął przez Sejm ustawę, która na dziesiątki tysięcy serwisów internetowych nakłada dodatkowe wymogi, niektóre są nierealne do spełnienia. Serwisy te będą się musiały rejestrować w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. A ta będzie je kontrolowała i będzie mogła nakładać na nie wysokie kary. Dodatkowo, ustawa preferuje zagraniczne podmioty kosztem polskich firm.
Zobacz także
Komentarze (561)
Co czeka polski internet? Koncesje, cenzura i kary finansowe
Zaloguj się
 • cyklista

  Oceniono 38 razy 32

  wynik głosowania : 419 za, 0 przeciw, 1 wstrzymał.
  Tak, tak kochani. to nie Tusk, ani Kaczyński. To sejmowa banda prawie jednogłośnie pilnuje żeby ludzie nie mogli wyrażać swoich opinii.

 • junk92508

  Oceniono 24 razy 22

  podwyzka VAT,, kradziez emerytur, likwidacja lokat jednodniowych, zamrozenie progow podatkowych i jeszcze do tego niszczenie polskiego Internetu?

  Tusk - żałuję że na Ciebie głosowałem ty sk... nigdy więcej nie popełnię tego błędu...

 • polishkamikaze

  Oceniono 25 razy 21

  Cos mi to smierdzi cenzura.
  Nie sadze aby chodzilo o jakies filmiki dla dzieci. Ten ekspress w Sejmie to polityka i to chyba ta przedwyborcza.
  Przypuszczam, ze Platforma nie jest zadowolona z interentowych dyskusji na ich temat.
  .

 • tommyline

  Oceniono 20 razy 18

  Jak wielu dąłem się uwieść pięknym planom PO, wierzyłem, że chcą usprawnić Polskę, ułatwić działanie ludziom mającym inicjatywę, ale od roku tracę w nich wiarę. Konkretnie od 3 sierpnia, gdy państwo polskie poniosło dwie dotkliwe porażki. Potem posypało się już lawinowo. Państwo pokazuje, że jest słabe wobec silnych, a stosuje zamordyzm wobec najsłabszych. Nie chcę takiego państwa, chcę, by jednostka była ważniejsza niż struktury i biurokracja. Nieważne, że Palikot postępuje czasem kontrowersyjnie, ale on jeden wydaje się mieć jakiś pomysł na uwolnienie ludzkiej operatywności. I zarzuty, że nie ma programu gospodarczego zaczynają wyglądać jak zaleta - im mniej regulacji tym lepiej działa gospodarka.

 • sks-uj-new

  Oceniono 18 razy 16

  Wedzialem ze pod rzadami PO zle sie dzieje w Polsce... ale nigdy sie nie spodziewalem ze jest az tak zle... Cenzurowanie internetu w srodku Europy!!!!!!

 • kaczanoga

  Oceniono 16 razy 14

  Toż rządy PISu przy rządach PO wyglądają jak niewinne zabawy w piaskownicy... co za banda... zamiast wziąć poparwić co już spier...no sami produkują większe gó...o!!!

 • aietes

  Oceniono 18 razy 14

  Nie potrafią zbudować autostrad, to sk. wytapiają czas na tworzenie kretyńskich ustaw.

 • i33il33

  Oceniono 11 razy 11

  Przecież to nie jest żadną nowością bo Tusk wraz ze swoją ekipą od plądrowania nam w portfelach i walizkach nie od dzisiaj wspomagają jak mogą zagraniczne podmioty gospodarcze kosztem polskich. Dzięki właśnie takim działaniom mają pozytywną prasę na zachodzie ,ci szaleńcy mają gdzieś Polskę i jej rozwój,nam jedynie pozostaje płacić coraz wyższe podatki i cieszyć się z drożyzny.

 • toberson

  Oceniono 13 razy 11

  Glosowaliscie na cuda a Tusk zrobil wam wielkie szambo!!Facet chce zniszczyc Polske swoja dyktatura!!Tylko wybory uratuja Polske od ruiny!!POskomuna wzoruje sie na Bialorusi!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje