Komentarze (74)
"Polska jest najważniejsza". Kiedy powstanie klub? Problem z chętnymi?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • brytan4

  Oceniono 6 razy 6

  ciekawe - jeżeli Kluzik i cała reszta oszukiwała wszystkich twierdząć że Jarosław K to miły i wyważony polityk - to równie dobrze może teraz oszukiwać że się z nim rozstaje...

 • villk

  Oceniono 6 razy 6

  niech robią co chcą byle nie za moje pieniądze -stop finansowaniu partii politycznych z budżetu!---a BUTY JUZ MAJĄ?

 • stefan1970

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedyś powstanie film "Parszywa 15-tka" reż. K.Kuca
  Kaczor dokleił im nową gębę i wysłał w bój, .... nie z nami te numery Bruner !
  Nie wmawiajcie mi, że Kaczor stracił nagle swój słynny blask strategiczny.

  .... strona internetowa stowarzyszenia została zarejestrowana już prawie miesiąc temu....."
  a nazwa SPJN wymyślona niby wczoraj ... lol

 • reali-sta1

  Oceniono 6 razy 6

  Z łapanki i tak nic dobrego nie wyniknie. Same plewy odrzucone z innych partii tam się zadekują. Proponuję nazwę " KLUB BANITÓW".

 • villk

  Oceniono 5 razy 5

  "Buty "w nowe buty a kraj rozpruty....

 • operator.mopa

  Oceniono 5 razy 5

  "Polska jest najważniejsza" - gdyby tak było, to ta pani w czerwonym kubraczku nie wciskałaby nam JK na prezydenta....

 • sher-rif

  Oceniono 5 razy 5

  Polska jest najważniejsza.Cóż za kit.Dla Jarkacza najważniejsze są chore wizje,Rostkowska to już chyba swoją doopę ratuje.Coś musi wypichcić bo kolejne wybory parlamentarne coraz bliżej.

 • slask383

  Oceniono 7 razy 5

  "Polska jest najwazniejsza" z polityka Lecha Kaczynskiego to nie idzie w parze,wiec znowu Kluzikowa klamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • stanislawolek

  Oceniono 7 razy 5

  ...oni są wiarygodni - już nie głosuję na PIS ...

 • chi_neng1

  Oceniono 5 razy 5

  Powinni przyjac nazwe SWA = Stowarzyszenie Wzajemnej Adoracji albo KWA = Klub ....
  A czy zdadza egzamin ? Ich sprawa, bowiem nigdy nie beda wiarygodni.

 • ja-kub

  Oceniono 7 razy 5

  Spadajcie dwulicowi karierowicze.

 • miroskom

  Oceniono 6 razy 4

  Kluzik-Rostkowska może jest nawet w porządku. Do Poncyliusza też nie mam wielkich zastrzeżeń, chociaż w wielu sprawach mnie trochę denerwuje. Ale Bielan i Kamiński? Przecież jeżeli mówi się o tym że Polska Jest Najważniejsza ma dość wojny polsko polskiej to co oni tam robią. Przecież to oni ją zaczęli, szczuli na Tuska i PO, przedsiębiorców. Wygadywali największe draństwa i popierali Kaczyńskiego. Do tego Jakubiak - niewiele lepsza. Już bardziej uczciwy i sympatyczny jest Marek Jurek mimo jego średniowiecznych poglądów.

 • mamagda3

  Oceniono 4 razy 4

  Czy nie można było wybrać nazwy mniej patetycznej? Wszyscy sobie tą Polską gęby wycierają. Dramat, hymn i rozdzieranie szat, a tu potrzeba energii i działania! Czuję, że guzik z tego będzie.

 • czerwoneoczykoguta

  Oceniono 6 razy 4

  spieprzać farbowane dziady

 • jurber1

  Oceniono 4 razy 4

  Jarek trzymaj się ! Przy tobie jest tak śmiesznie, tak chce się Ci dołożyć... Te nowe PIS-ie NIE MAJĄ TWOJEJ CHARYZMY - tzn. nie potrafią tak sugestywnie i z takim przekonaniem głosić bzdur (w które sam nie wierzysz a które z wdziękiem potrafisz odwołać nazajutrz - najładniej to zrobiłeś z Oleksym...). A jeżeli sie z nimi nie rozprawisz, to nabiorą wprawy, pewności i będzie znowu PIS !

 • andrew753

  Oceniono 8 razy 4

  Najważniejsze że nowa partia daje szansę na wykluczenie bądź przynajmniej na z marginalizowanie Kaczyńskiego człowieka niezrównoważonego psychiczne któremu wydaje się że Polska jest Rosyjsko Niemiecką kolonią

 • mcgiure

  Oceniono 3 razy 3

  Nowe Centrum albo Obywatele dla Rzeczypospolitej, czy w tym kraju partie nie mogą się normalnie nazywać?

 • munaciello

  Oceniono 5 razy 3

  2mimoza
  Czy u Was w PiS-ie słowo "kapuś" straciło swe znaczenie? A może nie rozumiesz, co słowo "kapuś" znaczy? Dlaczego według Ciebie człowiek, który nienawidzi Kaczyńskiego musi być "kapusiem"? Dlaczego uważasz, że Ryszard C. jest "kapusiem"? Czy on na kogoś donosił?

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  Jest inicjatywa konkretnych ludzi, teraz musza przekonać innych, że sa wiarygodni, muszą się wytłumaczyć że to co firmowali robili świadomie, muszą powiedzieć co chcą zmienić i jak, inaczej nie pozyskają wiarygodności. Jeżeli chca nadal kontynuować dzieło ś.p. prezydenta L.Kaczyńskiego to sorry, była to polityka J.Kaczyńskiego i jak to mówiła moja babcia, krzyżyk wam na drogę. Przed Polska inne wyzwania i potrzeby.

 • jurber1

  Oceniono 2 razy 2

  "Obywatele dla Rzeczpospolitej" ? Jarek wprawdzie mówi o Polsce "rzeczypospolita" (taka gramatyka jaki prawnik i polityk), ale "młodzi" powinni umieć odmieniać to słowo: Rzeczpospolita, Rzeczypospolitej itd . PIS-iorkom wyjaśniam: republika = res publica = rzecz pospolita = rzecz wspólna = rzecz publiczna; Rzeczpospolita to staropolski przeklad słowa "republika"

 • almagus

  Oceniono 4 razy 2

  Głos Redyka i Micha alika jest najważniejszy.
  Jeśli JK się wyspowiadał, to poprą nowe ugrupowanie.

  Kto był u spowiedzi, ten wydany siedzi.
  Nie wyspowiadany, nie internowany!
  Kto był u spowiedzi, ten wydany siedzi.
  Nie wyspowiadany, nie internowany!

 • chattab

  Oceniono 4 razy 2

  Nie zamierzam bronić na siłę Joanny Kluzik-Rostkowskiej i jej otoczenia. Nie zamierzam już w ogóle angażować się w polską politykę na tym poziomie dna i mułu, jaki ona osiągnęła.

  Ale... Jeśli za jakiś czas (wybory parlamentarne?) okaże się, że to właśnie Joanna Kluzik-Rostkowska wbiła ostatni gwóźdź do trumny Kaczyńskiego, a przynajmniej walnie się przyczyniła do jego marginalizacji w życiu politycznym, jestem przekonany, że część z Was (nas) przestanie ją odsądzać od czci i wiary, zapominając o tym, że prowadziła kampanię prezydencką szaleńca i schizofrenika, którego słowa i czyny są w tej chwili największym zagrożeniem dla stabilizacji tego kraju. Każdy sposób jest dobry, że raz na zawsze wyplewić ze sceny politycznej talibów pokroju Ziobry, Brudzińskiego, Błaszczaka! Ich miejsce jest w Iranie albo Arabii Saudyjskiej, chociaż tam za negowanie demokratycznie wybranego prezydenta czy króla (sytuacja czysto hipotetyczna w tych dwóch krajach, ale wyobraźmy sobie, że jest to teoretycznie możliwe...) już by wisieli albo zostali ścięci na stadionie w Teheranie lub Rijadzie.

 • emar22

  Oceniono 4 razy 2

  tak! najpierw niech przeproszą za,,,,, ale tak godnie z upamiętnieniem. potem zobaczymy

 • 1andy_b

  Oceniono 1 raz 1

  Han-ula, masz całkowitą rację! Co jest najważniejsze? Polska? Guzik prawda! Najważniejsza jest dobra, skuteczna ŚCIEMA!!! To Ciemny Ludek kupuje najchętniej.
  Czemu nikogo nie dziwi, że trzy czwarte najwybitniejszych egzegetów kurdupla nagle zniechęciło się do macierzystego koryta i oto dziś są liberałami? Cóż, ojciec odwiert i jego betonowy moherat i tak poprze kaczaka, bo nie ma alternatywy. Ci zaś, których twardogłowie znużyło, a do tuskowych mają jeszcze za daleko, ułapią się "reformatorów" jak tonący za brzytwę. A to, że ci znają, ufają i popierają tych samych kandydatów co tamci, to - rzecz jasna - zwykły zbieg okoliczności... Odpływ głosów zahamowany!
  A co dalej? Na początku przyszłego roku mały pierdyknie się w klatę, wykona małą canossę, ci mu wybaczą a on ich znowu przygarnie. I wrócą - nie tylko na łono klona, ale nawet do sterów! Okaże się, że PiS to samo, ale nie takie samo! PiS z ludzką twarzą!!! Oto mamy hasła na wybory parlamentarne...
  Co z tego, że później okaże się, że wszystko po staremu? Nic, po odejściu od urny reklamacje nie będą uwzględniane, a towar nie podlega zwrotowi. Widziały gały, co brały. Szatański scenariusz, ale ma duże szanse powodzenia!
  CIEMNY LUDU MÓJ! JEŚLI LEŻY CI NA SERCU LOS TWEGO KRAJU, CZYTAJ UWAŻNIE ETYKIETY!!! BŁAGAM...

 • han-ula

  Oceniono 1 raz 1

  Mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się nabrać po raz drugi! Oni wmawiali nam cudowną przemianę JK, teraz wmawiają swoją cudowną przemianę! Przecież część z nich jest ciągle w pis, dwie zostały wyrzucone( byłyby bardziej wiarygodne gdyby odeszły same), jeden stoi w rozkroku, sam nie wie czego chce, " bardzo wiarygodne towarzystwo"!!!! Fałsz i obłuda!!!!

 • oryona

  Oceniono 1 raz 1

  www.maciek.it/Polska%20jest%20najwazniejsza%20-%20Raczkowski.jpg

 • witpec

  Oceniono 1 raz 1

  A teraz będą się żarli z PiS i wreszcie będzie spokój. AMEN

 • perfect_penguin

  Oceniono 1 raz 1

  Co oni za przeproszeniem pie.... Przecież katastrofa smoleńska jest najważniejsza!

 • tesla_rf

  Oceniono 3 razy 1

  Podstępne babsztyle okłamywały Polaków w czasie kampanii, a teraz mówią, że Polska najważniejsza, jak dla mnie to one są gorsze od Jarka.

 • michals-3

  Oceniono 1 raz 1

  A co powiecie na taki scenariusz: Partia Kluzik-Rostkowskiej odbierze nieco głosów konserwatywnemu skrzydłu PO, a na krótko przed następnymi wyborami do Sejmu w "cudowny" sposób pogodzi się z Kaczyńskim i wróci do PiS-u. PiS odtrąbi wielki sukces, po czym skonsolidowany propagandowym sukcesem i wzmocniony o dodatkowe głosy byłych wyborców PO wygra wybory. Wcale nie jest to niemożliwe. Więc bez przesady z tymi toastami na cześć Kluzik-Rostkowskiej.

 • gtpress

  Oceniono 1 raz 1

  te nazwy sa okropne, nie oddaja ducha Polakow, Polacy chca konkretow, wzrostu poziomu zycia, ograniczenia dlugu, korupcji i - co najwazniejsze - NORMALNOSCI, ile mozna bic piane ? no i te zgrane przez lata twarze politykow? czy nie ma mlodych, zdolnych Polakow? nie wszyscy jeszcze wyjechali........

 • odowk

  Oceniono 3 razy 1

  @1000dancers:
  Skoro "polska jest nwjwarzniejsza" to proponuje podboj miltarny naszych sasiadow.
  Joanno Dark-Rostowska Prowadz na Kowno.

  ****

  Polska jest najważniejsza, zgadzam się. Najważniejsza jest więc edukacja młodzieży. Żeby po podstawówce nie pisali "najwarzniejsza" przez "rz". I żeby wiedzieli, co to są znaki diakrytyczne.

 • wiszowaty

  Oceniono 5 razy 1

  ... alebowiem tylkomy dajemy gwarancję ...

 • kacper34789

  0

  Jestem pszedsięmbiorcą i rolnikiem z pod zamośćia, popieram waszoł inicjatywe gdyby trzeba było pomóc w organizacji tej inicjatywy jestem w stanie durzo pomóc. Józef Pupiec Białwola 138. 22-400 Zamość..

 • yan.nick

  0

  michals-3, a dlaczego sugerujesz, że np. taki Gowin miałby przejść do partii JKR? To wprawdzie ultraprawicowy ale liberał. Czyżby to miała być właśnie partia tego rodzaju? W PiS też widzę takich członków. Myślę jednak, że polityka polska bardziej się pomiesza niż to jesteśmy w stanie przewidzieć. Czy kto był w stanie przewidzieć, że odrodzi się Centrum po agonii? etc. przyszłość jest nieprzewidywalna.

 • kazik.k

  Oceniono 2 razy 0

  o tej "najwazniejszej polsce plotl juz ten kurdupel- nieudacznik i co ztego zostalo? teraz wiemy ze najwazniejszy jest jego braciszek gamoniowaty niedojda!amen!

 • zaglembiak

  Oceniono 4 razy 0

  no i fajnie coś się dzieje po prawej stronie bez tego narodowego katolickiego patetyzmu dobrze to może wróżyć polskiej demokracji potrzeba nam normalności wiarygodnej opozycji ,

 • chris_yyz

  Oceniono 2 razy 0

  "Dzisiejsze gazety spekulują, kiedy stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza" może przekształcić się w KLUB parlamentarny."

  "Zobacz jakie się bujają laski, w twoim ulubionym KLUBIE, nogi długie, stary myślisz, to właśnie lubię walisz dużą lodowatą wódę..."

 • wycieczkowicz111

  Oceniono 4 razy 0

  Nie bede glosowac na partie ktora utworzyla sie o tak ad hoc i nie ma zadnego planu gospodarczego.Jedyne co ma do zaoferowania to ladne buzie .

 • wrojaz

  Oceniono 2 razy 0

  Agitatorów było w bród. Olejnik, Lis, Wielowiejska, Morozowski - to najlepsi kandydaci.

 • hr.mar

  Oceniono 4 razy 0

  stowarzyszenie polska jest najwazniejsza zalozyl juz ktos inny!
  przeczytane na salon24.pl:
  10.10.2010 powstało w Warszawie Stowarzyszenie „Polska jest najważniejsza”, w skład którego weszła większość członków Społecznego Warszawskiego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich 2010. Spotkanie odbyło się w kawiarni „Harenda”, uczestniczyły w nim 54 osoby, w tym żaden czynny polityk. Komitet Założycielski SPJN składa się z trzech osób, są to: prof. Włodzimierz Klonowski, Izabela Galicka i Teresa Bochwic. Na zebraniu wybrano 15-osobowy zarząd. Po spotkaniu ukonstytuowało się Prezydium Zarządu i Komisja Rewizyjna. Prezydium: prezes Wł. Klonowski, wiceprezes Andrzej Dittwald, sekretarz Teresa Bochwic, skarbnik Ludwika Borawska-Szymborska, członek Andrzej Kawecki. KR: Maryna Miklaszewska, Teresa Murak, Andrzej Wroński, Anita Kaweńska, Bogusław Nowicki.

  SPJN oczekuje obecnie na rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym.

  Tymczasową siedzibą Stowarzyszenia jest 02-536 Warszawa, ul. Narbutta 15 m 8

 • sunim

  Oceniono 3 razy -1

  Póki co najważniejsze jest peło i kolesie, rodzinki, synekurki, biznesiki szemrane. Najważniejsze jest być anty-pisowcem i anty-kaczystą. Najważniejsze żeby nie było lustracji. Robić nie trzeba wiele, trzeba trwać na stanowisku. Jak taka pitera, przyspawana do stołka nic nie robi od przeszło 3 lat. Nie musi. Wystarczy że raz na miesiąc nabluzga na Kaczyńskiego...

 • ukos

  Oceniono 1 raz -1

  @mario2056
  "TWIERDZĄ ŻE NIE SZKODZIŁY (...)_ W PARTII PIS TO TERAZ JAWNIE SZKODZĄ (...) ZDRAJCZYNIE"

  Przyjrzyjcie się tej wyjątkowo porąbanej PiSdackiej mentalności. Kobity już dawno wyrzucone z partii, ale dla PiSdaka nadal "zdrajczynie".

  A pSZecieSZ naweD jak sOM wyŻÓcone, to i tak majOM byDŹ wierne i nie podejmowaDŹ RZadnyH wraRZyH działań pSZeciF Prezesowi - to roSkaS!

  Mam nadziejEM, RZE wolRZczyzna poprawna.

 • 1000dancers

  Oceniono 1 raz -1

  Skoro "polska jest nwjwarzniejsza" to proponuje podboj miltarny naszych sasiadow.
  Joanno Dark-Rostowska Prowadz na Kowno.

 • evident

  Oceniono 3 razy -1

  a Porozumienie Centrum

 • enow4

  Oceniono 3 razy -1

  Polska jest najważniejsza to przesłanie Jarosława Kaczyńskiego.
  www.youtube.com/watch?v=iVeVYEpkitw

 • mario2056

  Oceniono 2 razy -2

  JEŻELI TWIERDZĄ ŻE NIE SZKODZIŁY PIS-OWI BĘDĄC W PARTII PIS
  TO TERAZ JAWNIE SZKODZĄ ODCIĄGAJĄC WYBORCÓW OD PIS-U
  PEWNIE IM CAŁY CZAS O TO CHODZIŁO ZDRAJCZYNIE.

  A CO MOŻE O TYM NIEWIEDZĄ CO ROBIĄ???

 • 2mimoza

  Oceniono 6 razy -2

  @ chattab
  ale w swojej , zwykłego kapusia , nienawiści do Kaczyńskiego nie posuniesz się do metod kolegi kapusia z Częstochowy ?

 • el_quatro

  Oceniono 6 razy -4

  To moze bedzie w koncu jakas dobra sila w polskiej polityce. Przynajmniej na jakis czas. Zanim nie zepsuje ich wladza

  Kolejne cztery lata dla kretaczy z PO to bylyby juz ciezkie do odrobienia straty dla gospodarki i demokracji. Oni sie sporo nauczyli (szkoda ze nie tego co trzeba) i spacyfikowali wszystkie instytuje kontrolne
  Kaczynski ze swoja gwardia przyboczna tez nie byla zadna alternatywa. To prawie taka sama partyjniacka choroba jak PO

 • si-si2

  Oceniono 5 razy -5

  A może by tak :
  Kaczyński niech zostanie z moherami i dla moherów
  Kluzik dla centroprawicowej, UCZCIWEJ inteligencji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX