Skomentuj:
Komentarze (262)
-
Wyeliminujmy kościól katolicki z życia publicznego to może wtedy bedzie normalnie
-
Politycy mówia językiem kościoła,to on nauczył wiernych nienawiści ,bandytyzmu,fałszu ,złodziejstwa. Na zachodzie i nasi sasiedzi Czesi już dawno zrobili porządek z czarną mafia.Jako katolik mówię głosem swoich nauczycieli,precz czarne łapy od rządów w polsce, dość czarnego złodziejstwa i padania na kolana przed żydem !!!
-
@ adeinwan
Cytujesz czesc mojego pierszego komentarza (Apel do Kosciola) :" BOWIEM PRZEZ SAMO ZABIERANIE GLOSU WZBUDZACIE NAPIECIA EMOCJONALNE"
i dajesz respons:
" Ach, to obiekt nienawisci jest jej winny "
A jak myslisz ? Czy nienawisc budzi sie bez powodu, z niczego ? Uwazasz , ze sie nienawidzi bo ma sie ochote nienawidziec , czy co ? Nie bardzo rozumiem twoja wypowiedz ? Moze wyjasnisz co masz na mysli? -
Proponuje aby na poczatek Kosciol zajal sie swoja religia i zblizaniem Boga do tych ludzi, ktorzy sobie tego zycza. Proponuje aby Kosciol przestal wtracac sie w sprawy polityki i rzadzenia krajem, aby przestal machac nam przed nosem krzyzem i uzywac tego krzyza do realizacji swoich celow. Proponuje aby Kosciol przestal okradac panstwo Polskie, natychmiast zlikwidowal Komisje Majatkowa i oddal wszystkie ukradzione i przywlaszczone sobie ziemie i budynki. To wlasnie krzyz i Kosciol podzielil nasz narod. Pycha i pogarda dla ludzi i prawa plynie od Kosciola szerokim strumieniem. To pieniadz i pogon za nim zdemoralizowal Kosciol do szpiku kosci. Niech Kosciol najpierw popatrzy w lustro, huknie sie w swoje grzeszne piersi i przestanie pouczac innych. Pieknych slowek, hipokryzji i koscielnej obludy mamy juz dosyc.
-
Niech purpuraci i ci w czerni siedzą cicho i zajmą się odprawianiem modłów w swoich świątyniach. Sprawy państwowe nie powinny ich bardziej dotyczyć niż zwykłego obywatela, a zwłaszcza nie powinni mieć więcej głosu niż przeciętny obywatel.
-
Kościół z racji swojej doktryny jest pierwszym, który używa języka nienawiści. Kościól z urzędu wyklina całą opozycję, wszystkich niedowiarków. W przeszłości kościól mordował w imię wiary, prowadził i nadal prowadzi działalność spekulacyjną swoją doktryną. Ostatni przykład szantaż kościoła i to wobec swoich wyznawców w sprawie in vitro. To kościół stawia się zawsze w roli ofiary gdy podnosi się krytyka wobec kościoła, uznając to za atak na wiarę i kościół. Jakież to zakłamanie. A czymże jest ta wiara? Czym TA jest lepsza od innych? Odpowiedź jest prosta - utrzymywanie ludzi w wierze to forma sprawowania władzy, w myśl "wszelka władza pochodzi od Boga". Kościelny język miłości to straszenie piekłem, ekskomuniki itp. groźby. To język miłości!
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX




odtwórz