Ziobro zostanie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy?

PRZEGLĄD PRASY. PiS rozważa wystawienie Zbigniewa Ziobry na prezydenta Warszawy - pisze dziennik ?Polska The Times? powołując się na anonimowego polityka PiS. Gazeta podkreśla, że póki co w sporze wewnątrz partii górą jest tzw. frakcja talibów, na czele której stoi Ziobro.
Zbigniew Ziobro ma ambicje przywódcze w partii, ale obawia się też ewentualnej porażki w Warszawie. - Gdyby przegrał z Hanną Gronkiewicz-Waltz mogłoby to osłabić jego pozycję w partii - mówi gazecie jeden z polityków PiS.

Lista chętnych w PiS do ubiegania się o urząd prezydenta stolicy wydłuża się. Znajdują się na niej m.in. Paweł Poncyljusz i Mariusz Błaszczak. Oficjalnie PiS jeszcze nie ujawnił, kogo wystawi w wyborach w Warszawie.

"Polska The Times" zauważa, że wzmocnienie pozycji Ziobry i innych polityków z tzw. Zakonu PC w PiS nie podoba się byłym sztabowcom Jarosława Kaczyńskiego z kampanii prezydenckiej. Tzw. frakcja gołębi chciałaby zmienić obecną mocną retorykę prezesa PiS. - To jest strategia zapisana na jakieś maksimum 20 procent poparcia, a wiemy dobrze, że to oznacza, że Prawo i Sprawiedliwość zawsze będzie siedziało w ławach opozycyjnych - mówił wczoraj w Radiu RMF FM Paweł Poncyljusz.

Więcej o:
Komentarze (103)
Ziobro zostanie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy?
Zaloguj się
 • 2010-po

  Oceniono 27 razy 25

  Zabawny temat do picia porannej kawy:-))) juz sie usmialem po calej nocy...Co najwyzej moze zostac kandydatem szlaet miejskich i to nie wiem czy sie tam zalapie:-))Pis-maki maja bujna fantazje tak cos jak prezes...wszytko chca, wszytkimi beda, i wszytko ich:-)) a my mowimy wasze wszytko to buda:-)))

 • yani-51

  Oceniono 22 razy 20

  Ziobro liczy na,,,,amnezjie warszawiakow??

 • tik-tak-tik-tak

  Oceniono 21 razy 19

  BUM :-)) i znowu wybuch pis-maniakow...oni maja poczucie humoru...no jaki nauczyciel taka klas... czyli kupa blaznow , oni powinni zalozyc cyrk ... a gwozdz programu to Kaczka na trapezie z pletwami:-)) Chetnych maja do bolu ale chyba na klaunow:-))bo w parti i na prezydenta Wawy to marzenie pacholka Zibry.. no ale dajmu Pis-dzielca pomarzyc...jakby karali za marzenia to caly pis do dzis by siedzial w kiciu:-))

 • newira

  Oceniono 20 razy 18

  Następny samobójczy pomysł PiS.
  Jestem za !

 • wroclawianin5045

  Oceniono 17 razy 17

  za ZIOBRO go i na HAK

 • wroclawianin5045

  Oceniono 16 razy 16

  panie ZIOBRO niech pan sobie lepiej kupi dojarke elektryczna ktora sama sie wylaczy po 20 litrach to poczuje pan znaczna ulge i panu przejdzie chec na kadydowanie na prezydenta WARSZAWY

 • llawrynowicz

  Oceniono 20 razy 16

  Krakus (pomijając, że PiSowiec i w dodatku Zi0br0) prezydentem Warszawy ?!
  Niedoczekanie , kacza wasza mać !

 • szakal79

  Oceniono 15 razy 15

  Spieprzaj dziadu! Tak, dokładnie, spieprzaj zero! Że też natura zawodzi przy takich przypadkach....

 • mako75

  Oceniono 15 razy 15

  znaczy oprócz monitoringu w warszawie pojawi sie także podsłuch :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX