Skomentuj:
Komentarze (164)
-
degrizer; ale piepszysz farmazony! gratuluje inteligencji :)
-
po to sa robione sekcje zwlok, by mozna bylo ustalic kto, co, jak, gdzie i kiedy. co do minuty..!
-
jest za duzo niewiadomych aby uznac spawe za czysta i zamknieta - jak zawsze prawda wyjdzie na jaw za jakis czas, ktos cos chlapnie, ale gdzie podal sie ten aparat z wiezy kontrolnej, a co z tym video pzrechodnia ?
-
modraczek, napisala ze w wypadku,,,,,Mogły być osoby, którym nie udzielono pomocy, prawda?
powinnas ty i kaczynski oskarzyc Macierewicza byl blisko wypadku (14,km) i
nie udal sie tam ratowac??? swojego kochanego wodza
co do pomocy to ci powiem ze tobie tez potrzebna,,,,;-)))) -
3 TO TO,,napisal;...Jak można zrobić komuś sekcję, nie wiedząc czyje to ciało?
dokladnie przeciez gosc przed sekcjia powinien s a m...wypelnic papiery,o swojej tozsamosci, pokazac paszport ze to naprawde on,,,,
3 to to zdarza cie sie czasem m y s l e c??. -
ewidentnie widać jak strona Polska nie radzi sobie z tą sprawą. takie szarpanie się. oddanie śledztwa na samym początku - później prostowanie wszystkiego po rosjanach. czekanie na dokumenty od nich... proszenie, wnioski.... masakra... ustawiliśmy się od początku na przegranej pozycji. dziś seremet oświadczył ze do tej pory polacy nie przesłuchali kontrolerów z wieży i być może w ogóel nie przesłuchają - bo chcą ich wezwać do polski i jak się kontrolerzy nie zgodzą to po jabłkach. żenada całkowita. słaby kraik. słabiutki. a Rosja szanuje jedynie silnych. to pewne.
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX




