Syn bin Ladena: Mój ojciec cały czas żyje

16.07.2010 22:50
Mój ojciec jest gdzieś na ziemi, ale nie wiem gdzie - mówi Omar bin Laden, syn Osamy bin Ladena w najnowszym wywiadzie, którego fragmenty publikuje "Daily Telegraph". Syn terrorysty mówi też, że "cały czas kocha ojca, ale nie chce być taki jak on".
29-letni syn najgroźniejszego terrorysty na świecie opowiedział o swoim stosunku do ojca i walce z depresją. - Mój ojciec cały czas żyje. Jeśli taka osoba umiera, nigdy nie da się tego zatrzymać w sekrecie. Świat by się zmienił, gdyby umarł - powiedział Omar bin Laden.

Syn Osamy twierdzi też, że nie chce iść w ślady ojca: - Tylko słaby syn chce być taki jak ojciec - mówi - Cały czas go kocham rzecz jasna - jest moim ojcem. To normalna, ludzka sytuacja. Tęsknię za nim jak za ojcem, ale jesteśmy inni. Ja pragnę pokoju - dodał.

"Chciałbym się spotkać z Drew Barrymore"

Omar bin Laden mówił też o swoim uwielbieniu dla amerykańskiej kultury: o tym, że lubi filmy z Jimem Carreyem, amerykański futbol i muzykę rockową. Chciałby także odwiedzić USA. - Mój ojciec mówił, że jedyną dobrą rzeczą, którą robią Amerykanie, jest broń. Ale ja chciałbym pojechać do Ameryki i spotkać się z Drew Barrymore. Jestem teraz wolny (red. żona Omara bin Ladena wniosła o rozwód), a ona jest najpiękniejszą kobietą w Hollywood.

Brytyjska żona Omara bin Ladena wniosła ostatnio o rozwód i stwierdziła, że jej mąż słyszał w głowie głos ojca. Syn terrorysty przyznał, że cierpiał na depresję, bo tęskni za rodziną. - Martwię się o moją rodzinę, szczególnie moich dwóch braci, którzy są przetrzymywani w Iranie od dziewięciu lat - powiedział - Oni są niewinni. Nie są terrorystami, ale są bardzo przygnębieni tym, że nie mogą opuścić Iranu. Jestem bardzo zestresowany, ale nie cierpię na schizofrenię - dodał.

Zobacz także
Komentarze (20)
Zaloguj się
 • mikrobiologe

  0

  czy to ten syneczek, ktorego 2 razy starsza zona wygnala z loza malzenskiego? widac, cos w glowce nie klapuje, ale moze mu wszystko jedno - na bezpticzu i rzopa solowiej. a sformulowanie "moj ojciec caly czas zyje" jest bez sensu - caly czas moze sie ukrywac albo robic interesy, w zyciu przerw sie nie robi. chyba matolowi pomogl redaktor w sformulowaniu.

 • itwasme

  0

  urzekła mnie ta historia

 • plorg

  0

  Zastanawiające jest, że niektórym czytelnikom nie podoba się fakt, że Bin Laden nie żyje.
  Kochani, ten morderca nie żyje. Wasze rozpaczliwe klikanie nic tu nie pomoże.
  Wasz pupilek wącha kwiatki od spodu już od wielu lat. Przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że media kłamią!

 • maxmex

  0

  mieszka w wili Busza i razem się cieszą iracką ropą a raczej na tym ile zarobili na tym przekręcie , a wszystko kosztuje tylko naród iracki atak poważnie rozbroicie się wszyscy po co to wam Ameryka stworzyła taką broń że nikt ich teraz nie ruszy maszyna jaką jest dzisiejszy amerykański żołnierz jest straszny a raczej jego bron tylko rozbrojenie i amnestia dla wszyskich

 • bejzboll

  0

  Jankesi samo wykreowali Bin Ladena na obraz i podobieństwo swoje

 • ziuteklive

  0

  Jaka niewinna kruszynka.

 • brabec

  0

  Bóg- Honor- Afganistan !

 • jan55115

  Oceniono 1 raz 1

  osama został terorystą dzęki USA terz terorysci,

 • tourister

  Oceniono 1 raz 1

  "moj ojciec caly czas zyje" ....... mozna zyc: "nie caly czas"?
  jak bede mial czas,sprawdze czy tak bylo w orginalnym artykule,czy jest to wynik automatycznego tlumaczenia,bez udzialu czynnika ludzkiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje