Grzegorz Kozak będzie prowadził Poranek Radia TOK FM

Grzegorz Kozak dołączył do grona prowadzących Poranki Radia TOK FM - będzie gospodarzem audycji nadawanej w każdy poniedziałek od 7 do 9. Pierwszy program prowadzony przez Grzegorza Kozaka pojawi się na antenie 19 kwietnia. Natomiast Janinę Paradowską, dotychczasową prowadzącą poniedziałkowych Poranków, słuchacze będą mogli usłyszeć w każdy czwartek, również w godz. od 7.00 do 9.00.
Grzegorz Kozak to znany dziennikarz telewizyjny, od 1986 r. związany z Telewizją Polską - początkowo jako wydawca, prezenter i szef działu krajowego Panoramy, a od 1997 jako prezenter i wydawca m.in. "Wiadomości" i "W centrum uwagi". Jest współautorem i prowadzącym programów publicystycznych, wieczorów wyborczych, autorem wielu relacji z zagranicy, m.in. z Rosji, Indii i Korei Południowej. Od października 2003 r. do stycznia 2005 r. był korespondentem TVP w Moskwie, po powrocie został ponownie wydawcą i zastępcą kierownika "Wiadomości".

W wyniku konfliktu o kształt programu zrezygnował z tej funkcji i pracował jako konsultant przy tworzeniu kanału TVP Info. Od listopada 2007 r. jest szefem wydawców i producentów "Wydarzeń" Polsatu. Na zmianę z Grzegorzem Dobieckim i Janem Mikrutą prowadzi na antenie Polsatu News program "To był dzień na świecie". Laureat "Ostrego Pióra", nagrody przyznawanej przez Business Centre Club.

Program Poranek Radia TOK FM to codzienna audycja publicystyczna, której gospodarzami są znani dziennikarze. Tematy poruszane w Poranku to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne z kraju i ze świata.

Więcej o: