Genialna reklama Old Spice'a robi furorę w amerykańskiej telewizji [WIDEO]

Najnowsza reklama Old Spice'a jest tej chwili hitem amerykańskiej telewizji. Największe wrażenie robią w niej efekty specjalne i to wcale nie dlatego, że są wytworem komputerowego grafika. W kilkunastosekundowej sekwencji pojawia się bowiem prawdziwy prysznic, koń i żaglowiec.
- Tak powinien pachnieć mężczyzna - przekonuje aktor, który zagrał w reklamówce Old Spice'a. Jednak w tym wypadku to nie zapach popularnego kosmetyku zasługuje na uwagę.

Okazuje się, że w krótkim, zaledwie kilkunastosekundowym filmiku pojawia się prysznic, z którego leje się woda. Chwilę później akcja przenosi się na pokład jachtu, by w ostatniej scenie aktor mógł dosiąść prawdziwego konia.W dobie cyfrowej animacji taki trik nikogo specjalnie nie zaskakuje. Okazuje się jednak, że wszystkie elementy fabuły były jak najbardziej prawdziwe i wcale nie wyszły spod myszki komputerowego grafika.

Jak udało się osiągnąć taki efekt? Twórcy reklamówki tłumaczą, że filmik był kręcony za pomocą jednego ujęcia.- Ta reklama jest lepsza niż większość programów w telewizji - twierdzi serwis E!Online . Przy okazji zdradza, że występujący w niej aktor Isaiah Mustafa to były amerykański futbolista. Ma na swoim koncie epizodyczne role w serialu "Brzudula Betty" i "Kryminalnych zagadkach Los Angeles".

Więcej o:
Komentarze (2)
Genialna reklama Old Spice'a robi furorę w amerykańskiej telewizji [WIDEO]
Zaloguj się
 • acuario

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie ta reklama to ciężka porażka, Buha z niej megaamerykańskie zadufanie w sobie, które mnie wręcz odrzuca. Jak dla mnie to OldSpice strzelił sobie samobója.

 • hotpatriot

  0

  Polecam odpowiedź Old Spice na ostatnią cenzurę KER - świetne!
  www.artweb-media.com/pl/blog/entry/reklama-old-spice-vs-polska-rzeczywistosc-kto-wygral.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX