TVN ma dość. "Teraz my!" tylko do czerwca

PRZEGLĄD PRASY: Polityczny show "Teraz my!" Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego na antenie TVN przetrwa tylko do czerwca. Jak dowiedział się dziennik "Polska" decyzja o rezygnacji z programu zapadła kilka dni temu, a zakomunikował ją gospodarzom audycji sam prezes, Piotr Walter.
- Rzeczywiście od czerwca nie będzie nas w TVN i zastanawiamy się, co dalej ze sobą zrobić - potwierdza w rozmowie z "Polską" Andrzej Morozowski. Dziennikarz odmówił jednak komentarza dotyczącego powodów tej decyzji. A decyzja zapadła, bo TVN postanowił postawić tylko na rozrywkę i zrezygnować z publicystki. Miejscem na opinie i dyskusje ma być TVN24.

Sekielski i Morozowski podobno dostali propozycje przejścia do kanału informacyjnego, ale jak zauważa gazeta, nie bardzo wiadomo co mieliby tam robić. To ma to być zupełnie inny program emitowany o nienajlepszej porze - w sobotę o 13 - a do tego z wirtualnego studia.

Czyli koniec emocji i telewizyjnego show z zaproszonymi gośćmi, np. Jaruzelskim, przekonuje w "Polsce" informator z TVN.

Program "Teraz my!" zadebiutował na antenie stacji w 2005 roku, rok później prowadzący zostali Dziennikarzami Roku, a ich program za sprawą "taśm" posłanki Samoobrony Renaty Beger był na ustach wszystkich. Później też było nieźle, żeby przypomnieć tylko Lecha Kaczyńskiego, który w programie przepraszał Donalda Tuska za dziadka z Wehrmachtu, Anetę Krawczyk mówiącą o nieznanych wątkach seksafery w Samoobronie i Pawła Piskorskiego, który tłumaczył jakim cudem udało mu się wygrać 134 razy z rzędu w ruletkę.

"Teraz my" znika z anteny TVN. Co o tym sądzisz?
Więcej o:
Komentarze (1)
TVN ma dość. "Teraz my!" tylko do czerwca
Zaloguj się
  • Henryk Borkowski

    0

    Zbliżamy się do 1 BILIONA złotych ZADŁUŻENIA KRAJU możemy niedługim czasie stać się jako państwo niewypłacalni ,a w najgorszym wypadku ZBANKRUTOWAĆ płacimy my zwykli podatnicy już ponad 50 miliardów złotych odsetek od długu publicznego rocznie, a dług ten stale się powiększa i odsetki roczne rosną, poprzez ZACIĄGANIE NOWYCH KREDYTÓW PRZEZ WSZYSTKIE RZĄDY W CIĄGU OSTATNICH 27 LAT - PRZYBYWA NAM TERAZ TYLKO W CIĄGU 24 GODZIN OKOŁO 130 MILIONÓW ZŁOTYCH nowego zadłużenia ,czemu nie zamieścicie w telewizji PROGRAMU DOTYCZĄCEGO zadłużaniu przez RZĄD POLSKI KRAJU ..Póki jeszcze coś można zrobić dla dobra NAS WSZYSTKICH.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX