Tomasz Lis: Odgryzę sobie język. Zaskakująca obietnica w Poranku Radia TOK FM

as TOK FM
29.01.2010 , aktualizacja: 29.01.2010 10:25
A A A Drukuj
Tomasz Lis i jego oświadczenie Fot. Gazeta.pl / Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta Tomasz Lis i jego oświadczenie
"Zobowiązuję się do odgryzienia przynajmniej 1/3 języka, jeżeli Lech Kaczyński nie będzie kandydatem PiS w wyborach" - takie oświadczenie złożył dziś w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lis.
Deklaracja Tomasza Lisa na piśmie
Deklaracja Tomasza Lisa na piśmie
Oświadczenie Tomasza Lisa w studiu radia TOK FM
Fot. Adam Burakowski
Oświadczenie Tomasza Lisa w studiu radia TOK FM
SONDAŻ
Czy Lech Kaczyński wystartuje w wyborach prezydenckich?

Tak
Nie
Nie wiem

Wiadomo, że PO nie ma kandydata na prezydenta. Ale mało kto ma wątpliwości, kto będzie reprezentował Prawo i Sprawiedliwość. Żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują, żeby ze startu zrezygnował Lech Kaczyński. Pewnym startu prezydenta jest Tomasz Lis. Jest tak pewny, że w Poranku Radia TOK FM złożył ryzykowne oświadczenie. - Zobowiązuje się do odgryzienia sobie przynajmniej 1/3 języka, jeżeli Lech Kaczyński nie będzie kandydatem PiS w wyborach prezydenckich.



- Czy to będzie język z gęby, czy język z buta - zapytał czujnie prowadzący program Jacek Żakowski. - Z gęby - sprecyzował publicysta telewizji publicznej.

Podpisane oświadczenie zawisło już w studiu radia TOK FM.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się