Aktorka Brittany Murphy nie żyje. Miała zawał serca

O śmierci Brittany Murphy poinformował serwis TMZ.com

O śmierci Brittany Murphy poinformował serwis TMZ.com (fot.TMZ.com)

Brittany Murphy, 32-letnia hollywoodzka aktorka nie żyje - podał amerykański serwis TMZ.com. Aktorka miała rozległy zawał serca. Akcja reanimacyjna nie powiodła się.
Aktorka trafiła do szpitala ok. godz. 8.00 czasu amerykańskiego. Według serwisu TMZ.com od kilku dni zażywała leki przeciwko grypie. Na kilka godzin przed swoją śmiercią miała poczuć się gorzej.

Z domu jej męża, brytyjskiego scenarzysty Simona Monjacka, wezwano pogotowie ratunkowe. Matka aktorki znalazła ją nieprzytomną pod prysznicem. Ratownicy medyczni stwierdzili zatrzymanie akcji serca. Rozpoczęli reanimację i prowadzili ją w drodze do szpitala. Murphy została przewieziona do centrum medycznego Cedars-Sinai w Los Angeles. Akcja nie powiodła się i stwierdzono jej zgon. Aktorka zmarła w wyniku rozległego zawału.

Zmarła z przyczyn naturalnych?

Informację o śmierci Murphy potwierdziła policja w Los Angeles. Śledczy przeszukali jej dom i nie stwierdzili, że do śmierci kobiety mogło przyczynić się działanie osób trzecich. Policjanci znaleźli jednak wiele recept. Nie wiadomo, czy przepisano na nich także nielegalne leki. Matka aktorki twierdzi, że jej córka leczyła się na cukrzycę. Według biura koronera wszystko wskazuje na to, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych. Oficjalnie potwierdzić to będzie można dopiero po testach toksykologicznych. Według serwisu TMZ.com mąż aktorki odmówił przeprowadzenia autopsji. Zabieg ma być jednak przeprowadzony w najbliższych dniach.

Sprawiała kłopoty na planie

Policja w Los Angeles wszczęła śledztwo w sprawie śmierci aktorki.

- W tym smutnym czasie rodzina pani Murphy dziękuje za pomoc i wsparcie. Prosi też o uszanowanie ich prywatności - oświadczył przedstawiciel prasowy.

Miesiąc temu mąż zmarłej aktorki Simon Monjack miał poważne problemy zdrowotne. Trafił do szpitala prosto z lotniska w Los Angeles. Para wracała Puerto Rico. Murphy kręciła tam film. Aktorka miała sprawiać kłopoty ekipie filmowej. Została zwolniona i wyrzucona z planu.

Brittany Murphy wystąpiła w takich filmach, jak "Cluless", "Przerwana lekcja muzyki" czy "8 Mila".Zobacz także
  • Simon Monjack i Brittany Murphy Mąż Brittany Murphy nie żyje. Zmarł 5 miesięcy po śmierci żony
Skomentuj:
Aktorka Brittany Murphy nie żyje. Miała zawał serca
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje