Poszukiwany niebezpieczny przestępca. Uwaga! Może mieć broń

mil, policja
15.08.2009 , aktualizacja: 15.08.2009 14:37
A A A Drukuj
Policjanci poszukują 47-letniego Tsopanova Tamerlana, który jest podejrzany o to, że w 2004 roku brał czynny udział w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu popełnianie szeregu przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu. Poszukiwany może posiadać broń palną, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia.
Poszukiwany 47-letni Tsopanov Tamerlan
Fot. policja
Poszukiwany 47-letni Tsopanov Tamerlan
47-letni Tsopanov Tamerlan, obywatel Rosji ma także na swoim sumieniu pobicia, zabójstwa oraz podejrzany jest o obrót substancjami odurzającymi i psychotropowymi w znacznej ilości.

Każdą osobę, która posiada jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny. Obecnie mężczyzna ukrywa się przed organami ścigania.

Rysopis poszukiwanego:

wzrost: 181-185 cm; waga 50-60 kg; sylwetka: szczupła, wysmukła; włosy: czarne, proste, krótkie, zaczesane do góry; twarz: trójkątna; nos: średni, prostolinijny.

Znaki szczególne: blizna w okolicach brzucha o długości około 10 cm.

W razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat mężczyzny prezentowanego na zdjęciu prosimy o osobisty kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa II, lub telefonicznie pod numerami (022) 603-11-28; 603-11-20; numery alarmowe w całym kraju 997 i 112. Zapewniamy całkowitą anonimowość. Informacje można także kierować drogą elektroniczną na adres: www.mokotow@policja.waw.pl

Serwis policyjni.pl poleca: Gangsterzy wracają do Polski. W tym roku już ośmiuset



Zobacz więcej na temat:

Podziel się