Madonna jest już w Polsce. Mieszka w hotelu InterContinental

Madonna w piątek ok. godz. 17.30 wylądowała na warszawskim Okęciu. Gwiazda wyjechała z lotniska jednym z bocznych wyjazdów. Zatrzymała się w centrum Warszawy w hotelu InterContinental przy ul. Emilii Plater. Wieczorem piosenkarka wystąpi na koncercie na Bemowie.
Madonna opuściła płytę lotniska nie przez główną halę przylotów - specjalnie podstawiony samochód wywiózł piosenkarkę przez jeden z tzw. wojskowych wyjazdów. Z lotniska gwiazda pojechała do hotelu InterContinental w centrum Warszawy. Kawalkada samochodów zjechała wprost na parking podziemnego hotelu.

Pod hotelem zebrała się grupa fanów Madonny, którzy czekali do późna, licząc, że gwiazda przynajmniej wyjrzy do nich z hotelowego okna. Grupa fanów zebrała się także już w sobotę na lotnisku na Bemowie, gdzie w sobotę odbędzie się koncert.

Wcześniej pojawiły się informacje, że Madonna wyląduje w podkrakowskich Balicach i odwiedzi obóz zagłady Auschwitz- Birkenau. Czekały tam na nią dziesiątki dziennikarzy. Pogłoski te jednak nie potwierdziły się. Piosenkarka przyleciała z Pragi prosto do Warszawy.

Do obozu przyjechał w czwartek menadżer Madonny, Guy O'Seary. Poinformował o tym, zamieszczając wpis w serwisie Twitter.

"Pojechałem do Auschwitz dziś, nie byłem pewien, czy będę miał szansę pojechać tam znowu. Po tym, jak tam byłem wiem, że na pewno tam wrócę. Muszę" - napisał.

Koncert Madonny odbędzie się dziś wieczorem w Warszawie. Spodziewanych jest ok. 80 tys. fanów.

Polscy fani zaskoczą Madonnę

Polscy fani Madonny skupieni wokół serwisu MadonnaNewEra.com chcą zaskoczyć Madonnę. Piosenkarka dzień po występie obchodzi swoje urodziny. Fani Królowej Popu złożą jej w trakcie koncertu życzenia i okażą swoje oddanie za pomocą tysięcy białych serc.

Wycięte z białego papieru serca mają falować wokół sceny w trakcie piosenki "You Must Love Me". To właśnie przed tą piosenką fani zaśpiewają gwieździe Happy Birthday i polskie Sto Lat oraz podniosą 5-metrowy transparent z życzeniami. To jedyny moment koncertu, w którym Madonna rozmawia dłużej z publicznością. O akcji "You Must Love Her" został już poinformowany management Madonny. Jeszcze nikt wcześniej nie sprawił Madonnie takiej niespodzianki!

Polski fanklub prosi osoby idące na koncert o wycięcie z białej kartki A4 serca dla Madonny. Przynieście je ze sobą i wznieście do góry w trakcie przepięknej ballady "You Must Love Me".

Jak dojechać na koncert | Komunikacja po koncercie | Madonna w Polsce - serwis specjalny

Skomentuj:
Madonna jest już w Polsce. Mieszka w hotelu InterContinental
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX