Nie chcą Madonny, więc nie kupują na Allegro

Kolejna grupa niezadowolonych z koncertu Madonny. Do grona protestujących dołączyła grupa internautów, którym nie podoba się, że występ amerykańskiej gwiazdy sponsoruje Allegro. I rezygnują z uczestnictwa w aukcjach na tym serwisie.
- Według moich danych jest nas już kilka tysięcy - twierdzi koordynator Stowarzyszenia Stop Allegro Adam Kuź. I twierdzi, że internauci wysyłają też petycje do firmy, by przesunęła datę koncertu.

- Portal nie powinien pakować się w sponsoring wydarzenia, którego promocja jest oparta na skandalu: kolizji daty koncertu ze świętem kościelnym i narodowym. Nasz bojkot na pewno sprawi, że impreza nie będzie się Allegro opłacała - twierdzi Kuź.

Rzecznik prasowy Allegro Patryk Tryzubiak twierdzi, że kilka tysięcy mniej klientów nie zaszkodzi finansowo portalowi, który ma miliony użytkowników. Co nie oznacza, że jego szefostwo ignoruje protest. Ale - jak mówi Tryzubiak - niewiele może zrobić.

- To nie my ustalamy datę koncertu, ale jego organizator. I to tam powinny być skierowane petycje internautów. Zresztą nie sądzę, by jakiekolwiek zmiany były możliwe. Impreza na Bemowie to przecież część wielkiego światowego tournee Madonny, którego plan jest już dawno ustalony i z pewnością dostosowany do możliwości technicznych przedsięwzięcia - mówi rzecznik Allegro.

I dodaje: - To nieprawda, że chcemy zarobić na skandalu. I z tego przedsięwzięcia się nie wycofamy. Cieszymy się, że m.in. dzięki nam w Polsce wystąpi tak wielka gwiazda muzyki rozrywkowej jak Madonna. To oznacza, że wizyta w naszym kraju zaczyna być dla zagranicznych artystów ważnym punktem podczas światowych tournee.

Zobacz także
  • Madonna Koncert Madonny: czekamy na Wasze relacje
  • Reklama Allegro obraża katolików? KRRiT żąda przerwania emisji
  • Marian Brudzyński, radny sejmiku woj. mazowieckiego "Sprawdzić, czy pracujący przy koncercie Madonny nie mają HIV i A/H1N1"
Skomentuj:
Nie chcą Madonny, więc nie kupują na Allegro
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje