Forumowicze o Jacksonie: Wychowałam się na jego muzyce, skończyła się epoka

awe
26.06.2009 , aktualizacja: 26.06.2009 02:54
A A A Drukuj
Fani pod szpitalem UCLA w Los Angeles Fot. Reed Saxon AP Fani pod szpitalem UCLA w Los Angeles
"Nie wierzę...wychowałam się na jego muzyce. Skoczyła się pewna epoka", "Odszedł Wielki Artysta, Król POP-u" - to niektóre głosy, jakie pojawiły się na naszym forum po informacji o śmierci Michaela Jacksona
Michael Jackson z Jamesem Brownem podczas występu w 2003 r.
Fot. Kevork Djansezian AP
Michael Jackson z Jamesem Brownem podczas występu w 2003 r.
Zdjęcie z 1995 roku. Rozdanie nagród MTV
Fot. Bebeto Matthews AP
Zdjęcie z 1995 roku. Rozdanie nagród MTV
Jackson podczas konferencji prasowej na londyńskiej O2 Arena. 5 marca 2009 roku
Fot. STEFAN WERMUTH REUTERS
Jackson podczas konferencji prasowej na londyńskiej O2 Arena. 5 marca 2009 roku

Michael Jackson nie żyje. Forum: Wasze reakcje | Raport specjalny: najnowsze informacje | You Tube: teledyski | Twitter: wpisy fanów | Galeria: zdjęcia Michaela Jacksona | Infomuzyka: reakcje świata muzyki



- Nie wierzę...wychowałam się na jego muzyce Skoczyła się pewna epoka. Szkoda :(((((((Spoczywaj w pokoju - napisała na forum internautka Inka-Inka-Inka.

- Wyrazy współczucia rodzinie i wszystkim fanom. To smutne. Odszedł Wielki Artysta, Krol Popu. Jego muzyka zawsze będzie nieśmiertelna! Niech spoczywa w pokoju... - dodaje Raddy.

Na forum pod informacją o śmierci Michaela Jacksona pojawiają się wpisy jego zagorzałych fanów jak i nieco bardziej powściągliwych zwolenników jego twórczości. Zdecydowana większość z nich podkreśla jednak wielki szacunek dla jego kariery i muzycznych dokonań.

Czytelnicy piszą, że "wychowywali się przy muzyce Jacksona" i towarzyszyła im w ważnych momentach życia.

- Ogromna strata. Każdy, kto choć trochę zna się na muzyce, wie, ze ten facet był naprawdę gigantem - napisał Aniorek. - Był artystą pierwszej klasy. Niechaj spoczywa w pokoju. Jego muzyka przejdzie do historii a co do jego życia. Cóż może molestował, ale jego problemy nie wzięły się z sufitu. Sam miał nieszczęśliwe dzieciństwo... Michael - trzymaj się - napisał Jas.

Wśród opinii na forum pojawiają się także głosy współczucia i zrozumienia dla trudnego i skomplikowanego życia artysty.

- Jeden z najznakomitszych artystów w historii pop. Wiem, ze rasiści, sprzątacze, "grabarze" oraz inni "koneserzy sztuki" będą zmarłego wykpiwali - jest to łatwy obiekt do bicia ... niemniej: wielkość Jacksona jest niepodważalna. Jego tragiczna, ciemna strona życia prywatnego, poturbowana psychika - to fakty znane, z perspektywy lat przestaną mieć znaczenie. Muzyka pozostanie.- napisał bhjzrogiem.

Podziel się