Kalesony i samochody terenowe. Wyprzedaż w agencji mienia wojskowego

Od kalesonów po samochody terenowe, od menażek bo peleryny, a wszystko w przystępnych cenach. W wojsku trwa zimowa wyprzedaż.
Wojskowi nastawiają się przede wszystkim na sprzedaż hurtową, ale jak co roku pojawia się mnóstwo chętnych na indywidualne zakupy. Zimowe "haut cuture" w armii kusi fasonem i cenami. Jak wylicza Tadeusz Kasprzak z Agencji mienia Wojskowego: kurtkę można kupić od 5 zł, peleryna z której można zrobić namiot (w zestawie omasztowanie) 2,50.

Jednak jak zawsze w zimie hitem są kalesony - nowe po 15 groszy za parę, używane (ale świeże i po praniu jak zapewniają wojskowi) zaledwie 10 groszy. Elementy mundurów wojsko musi wyprzedawać, ponieważ wprowadza nowe wzory. Podczas wyprzedaży można także przebierać w innych towarach, z tym, że na droższe z nich, takie jak wojskowy samochód czy agregat prądotwórczy, obowiązują przetargi. Dotyczy to towarów, których wartość przekracza 3,5 tysiąca złotych. Niestety poza miastami, które mają duże magazyny jak Kraków, po odbiór towaru trzeba niestety zgłaszać się do jednostki. To jednak raczej nie odstraszy klientów - mówi Przemysław Wierzba z krakowskiego oddziału agencji - z tego co mamy doświadczenie podkoszulki i kalesony schodzą, nie będziemy mieli problemu.

Wojskowi zapowiadają, że końcówki kolekcji wyprzedawane będą jeszcze przez około miesiąca.

Zobacz także
  • Agencja Mienia Wojskowego jak sklep spożywczy. Do sprzedania góra jedzenia
Skomentuj:
Kalesony i samochody terenowe. Wyprzedaż w agencji mienia wojskowego
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje