Prezes PiS: Graś groził Cymańskiemu pobiciem

mar, PAP
27.11.2008 , aktualizacja: 27.11.2008 09:40
A A A Drukuj
Jarosław Kaczyński twierdzi, że poseł PO Paweł Graś groził na sali sejmowej pobiciem posłowi PiS Tadeuszowi Cymańskiemu.
Jarosław Kaczyński
Fot. Sławomir Kamiński / AG
Jarosław Kaczyński

Graś zaprzecza: Nie groziłem, tylko zwracałem uwagę



W radiowych "Sygnałach Dnia" prezes PiS był pytany o konsekwencje wobec posłanki Elżbiety Kruk, która swoim zachowaniem w Sejmie wzbudziła podejrzenia bycia w stanie wskazującym na picie alkoholu.

- Ja zrobiłem wszystko, co do mnie należało; cała reszta należy do innych organów partii - mówił Kaczyński. - Natomiast ja jeszcze raz podkreślam, że na przykład kiedy - a to jest rzecz naprawdę niebywała - grożono jednemu z naszych posłów pobiciem na sali sejmowej, groził poseł Platformy Obywatelskiej, no to usłyszeliśmy od naszych prasowców, że dziennikarze nie są tym zainteresowani - dodał.

- Kto kogo chciał pobić? - padło pytanie.

- To z jednej strony był poseł Cymański, z drugiej strony poseł Graś - odparł prezes PiS. Jak dodał, "bo się nie podobało, że ręką ruszał podczas przemówienia przedstawicielki Platformy Obywatelskiej", a "poseł Graś uznał za niewłaściwe".

Podziel się