Korwin-Mikke robi "Sieg Heil" w TVN24

Janusz Korwin-Mikke w

Janusz Korwin-Mikke w "Magazynie 24" (Fot. TVN24)

Nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał sporadycznie zdarzających się wystąpień medialnych do zaprezentowania swojej ekscentryczności. Janusz Korwin-Mikke pod koniec "Magazynu 24" Bogdana Rymanowskiego wykonał faszystowski gest, aby zaakcentować swój sprzeciw przeciwko wprowadzenia do Polski eurowaluty. - Nie rozumiem tego. W Polsce jest wolność słowa i mogę się wypowiadać jak chcę - zbył były szef Unii Polityki Realnej Rymanowskiego, gdy ten próbował nieśmiało zaprotestować.
- Póki w Ameryce było 25 banków, które drukowały pieniądze, banki konkurowały ze sobą. Kiedy wprowadzono ein Reich, ein Volk, ein euro, to rząd zaczął dodrukowywać pieniądze. Amerykański rząd dodrukowuje pieniądze, a więc psuje pieniądze. To jest niedopuszczalne - argumentował w debacie z Piotrem Ikonowiczem i profesorem Janem Winieckim dotyczącej ostatniej interwencji amerykańskiego banku centralnego w sytuację na rynku. W trakcie swojej argumentacji Korwin-Mikke wyprostował prawą rękę przed siebie, wykonując faszystowski gest.

Pozostali goście programu nie odnieśli się do występu byłego posła.

Zobacz także
  • Finał konwentu UPR. Tuz po ogłoszeniu wyników głosowania nad absolutorium dla władz partii Janusz Korwin-Mikke bez słowa wychodzi z sali Zobacz, dlaczego Janusz Korwin-Mikke odszedł z UPR [WIDEO]
  • Janusz Korwin-Mikke odszedł z Unii Polityki Realnej
Skomentuj:
Korwin-Mikke robi "Sieg Heil" w TVN24
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje