"ŻW": Orange robi sztuczne kolejki po iPhone'y

21.08.2008 08:35
PRZEGLĄD PRASY. Nowy iPhone pojawi się w sklepach jutro o północy. Jednak już od dwóch dni pod salonami Orange stoją kolejki - pisze "Życie Warszawy". Wojciech Jabczyński z firmy Orange zapewniał, że telefonów nie zabraknie. Po co więc kolejki? I dlaczego ludzie nie ustawiają się pod salonami Ery, gdzie też będą sprzedawane iPhony 3G? - pyta dziennik.

Stoją po iPhony jak po mięso za komuny - czytaj

"Życie Warszawy" rozmawiało z osobami, które ustawiły się w kolejkach pod salonami Orange. - Siedzę tu od wtorku od godz. 17 - powiedział dziennikowi Mariusz z Mińska Mazowieckiego, który stał pierwszy w kolejce pod salonem przy ul. Pańskiej. Z kolei osoba siedząca obok proponowała odsprzedanie swojego miejsca za... pięć tysięcy złotych.

Skoro firma zapewnia, że telefonów nie zabraknie po co te kolejki? - Przyznaję, że kolejki to element naszych działań marketingowych. Chcemy jeszcze bardziej zwrócić uwagę na premierę tego urządzenia - mówi "ŻW" Wojciech Jabczyński z firmy Orange. Jak tłumaczył, podstawione osoby z kolejki podczas premiery mają doradzać prawdziwym klientom.

"Życie Warszawy" zauważa także, że klienci Ery mogą kupować tego samego iPhone'a już od 8 sierpnia. A od piątku od północy mogą odbierać telefon w salonach.

Zobacz także
  • Stoją po iPhony jak po mięso za komuny
Skomentuj:
"ŻW": Orange robi sztuczne kolejki po iPhone'y
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje