"Milionerzy" - maturzystka zrezygnowała z pytania za milion

W telewizyjnych "Milionerach" w TVN znów padło pytanie warte milion złotych. Dagna - maturzystka z Lublina zrezygnowała jednak z odpowiadania i zadowoliła się czekiem na 500 tys. zł.
- Dagna została chyba najbogatszą maturzystką w Polsce - podsumował prowadzący program Hubert Urbański. Maturzystka do pytania za milion doszła w dość zaskakujący sposób. Jak sama przyznawał, na większość pytań odpowiedzi nie znała, lecz szczęśliwie "strzelała". Wielokrotnie chciała zakończyć grę, zmieniała też swój wybór odpowiedzi. Szczęście jednak cały czas jej sprzyjało.

Warte milion złotych pytanie brzmiało: Który aktor urodził się w roku opatentowania kinematografu braci Lumiere? Proponowane odpowiedzi to: Rudolph Valentino, Humphrey Bogart, Charlie Chaplin, Fred Astaire.

- Myślę, że to Humphrey Bogart, ale zrezygnuję - odpowiedziała Dagma. I dobrze, bo okazało się, że prawidłowa odpowiedź brzmiała "Rudolf Valentino".

W historii polskiej edycji programu pytanie za milion padło zaledwie pięć razy. Największej wygranej do tej pory nie zgarnął nikt. Gdy na początku kwietnia w programie również padło pytanie warte najwyższej stawki, pojawiły się informacje, że pytanie wcześniej wyciekło do mediów.

Pytanie za milion było: