PSL chce nowych stanowisk w rządzie? Pawlak zaprzecza

17.05.2008 20:17
Ludowcy w fotelu ministra infrastruktury widzą Janusza Piechocińskiego, który miałby zastąpić Cezarego Grabarczyka z PO - dowiedział się Newsweek. PSL, zdaniem gazety, widzi też więcej swoich przedstawicieli na stanowiskach w resorcie środowiska oraz w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Szef PSL zaprzecza tym rewelacjom.
Po powrocie Donalda Tuska z Ameryki południowej ludowcy chcą mu przedstawić propozycję reorganizacji gabinetu, nazywając to "zwiększeniem swojego udziału w odpowiedzialności w rządzie". - Skoro przedstawiciele Platformy nie dają sobie rady, a premier Tusk nie jest z nich zadowolony, to powinien sięgnąć po naszych fachowców. Mamy doskonałego kandydata na ministra infrastruktury, Janusza Piechocińskiego - uważa poseł PSL Eugeniusz Kłopotek. Według Newsweeka PSL chce też stanowisk w resorcie infrastruktury oraz w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Szef PSL Waldemar Pawlak na swoim blogu - Media wyraźnie nie mogą się doczekać sensacji więc wymyślają ją same. Ostatni produkt to "prowokacja" Newsweeka, powtórzona przez onet.pl, dziennik.pl oraz gazeta.pl Nieprawdziwe informacje o "żądaniach" PSL powielają inne portale to oznacza skoordynowane działanie i jak tu nie wierzyć w spiski - pisze Pawlak.

- Rozmawiałem przed chwilą z Eugeniuszem Kłopotkiem (na szczęście telefony komórkowe działają) twierdzi że nie mówił o zastępowaniu Grabarczyka Piechocińskim czy też o rekonstrukcji rządu. Ciekaw jestem co napisze Newsweek za chwilę? Pewnie znowu wymyśli nieprawdziwe sensacje i jaki tu ufać mediom? - dodaje Pawlak w swoim wpisie.

Skomentuj:
PSL chce nowych stanowisk w rządzie? Pawlak zaprzecza
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje