DJ Tomekk: Zmanipulowano moje słowa

- To jest skandal wykreowany przez RTL - mówi Tomasz Kuklicz, bardziej znany jako DJ Tomekk. Przed kilkoma dniami niemiecka telewizja pokazała jak w hitlerowskim geście unosi prawą rękę. Dostało się też Tomkowi za niepochlebne zdanie o auslanderach. Ale Tomekk tłumaczy, że sam nim jest: - Nie jestem Niemcem polskiego pochodzenia. Jestem Polakiem z Krakowa!


Kuklicz broni się, że niefortunny gest to była tylko parodia i reakcja na stres. Do incydentu doszło, kiedy o poranku cała ekipa szykowała się w australijskim hotelu do kolejnego dnia nagrań reality show "Obóz w dżungli". Tego dnia, zgodnie z konwencją programu, ekipa była musztrowana przez żołnierza. DJ sparodiował musztrę, śpiewając przy tym "Deutschland, Deutschland". - Jest mi głupio i przepraszam wszystkich, którzy poczuli się tym dotknięci - powiedział.

Tomasz Kuklicz podkreśla, że telewizja zmanipulowała jego słowa. - Ilu obcokrajowców jest w domu? - miał powiedzieć DJ Tomekk. - To moje zawołanie, którego używam od lat, ponieważ do 80 proc. moich fanów jest obcokrajowcami. Według RTL powiedział on: "Zbyt wielu obcokrajowców jest w domu" - co z kolei jest ulubionym stwierdzeniem Niemców spod znaku NPD. Wybuchła afera. Tomkka napadły media, a po powrocie z Australii obstąpili paparazzi.

Opis zdarzenia według Tomkka

- Około siódmej rano wszystkie gwiazdy i osoby z ekipy zgromadziły się w hotelowym holu. Kamery telewizyjne i komórki filmowały nas podczas ustawiania się w szeregu - mówił Tomekk. - Pada pytanie: "Jak się czujesz?". Podnoszę prawe ramię... Jestem filmowany, oczekując na dalsze wydarzenia. Śpiewam: "Deutschland, Deutschland...", pytam: "Czy tak można?".

Skomentuj:
DJ Tomekk: Zmanipulowano moje słowa
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX