Nowa twarz Samoobrony

20.10.2005 00:00
Ma 28 lat, jest panną. Urodziła się w Jeleniej Górze, gdzie studiowała na zamiejscowym wydziale wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. Dziś mieszka w Nysie
Sandra Lewandowska wybrała Samoobronę, bo uważa, że "przewodniczący Andrzej Lepper jest uczciwym Polakiem i wszyscy ludzie z partii, z którymi się zetknęłam, również są uczciwi" - mówi. Jeszcze nie zdecydowała, co chciałaby robić w Sejmie. - Najbardziej interesuje mnie komisja finansów publicznych i ochrony środowiska - przyznaje.

Czy gdyby Samoobrona opowiedziała się za likwidacją województwa, byłaby gotowa złamać dyscyplinę partyjną w obronie samodzielnej Opolszczyzny? - Jestem bardzo lojalna wobec mojej partii, moich przełożonych i pana przewodniczącego, ale nie mogłabym pozwolić, żeby zlikwidowano nasze województwo. Musiałabym złamać dyscyplinę - mówi.

Czy ma pomysł, by zatrzymać na Opolszczyźnie młodych, wykształconych ludzi, którzy coraz częściej emigrują za chlebem i karierą? - Trzeba im dać miejsca pracy - mówi. - I nie chodzi tu o stawianie kolejnych supermarketów, ale o indywidualną pomoc tym, którzy naprawdę chcą pracować.

Skomentuj:
Nowa twarz Samoobrony
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje