Pawłowicz: To ja, a nie Biedroń, jestem rzeczywistym obrońcą homoseksualistów

- Dostaję listy od osób homoseksualnych. Piszą, że to ja jestem ich rzeczywistym obrońcą, reprezentuję ich problemy, a nie pan Biedroń - mówi posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, odpowiadając na pytania internautów Tvp.info.
Jak zapewnia Pawłowicz, homoseksualiści, którzy do niej piszą, "bardzo źle wypowiadają się o pośle Robercie Biedroniu". - Biedroń to celebryta, on nie robi nic pozytywnego, a niektórzy z homoseksualistów chcą, by zająć się ich prawdziwymi problemami, np. brakiem możliwości znalezienia pomocy, terapii. Oni potrzebują dyskrecji, a nie rozgłosu, który dał im pan Biedroń - twierdzi Pawłowicz .

"Badania amerykańskie i praktyka amerykańska"

Na pytanie, czy naprawdę wierzy, że z homoseksualizmu można kogoś wyleczyć, opowiada o uzdrowieniach. - To ci celebryci uważają, że to jest nieuleczalne, i zamykają ludzi w beznadziei i w desperacji. Osobom cierpiącym trzeba dać nadzieję, a badania amerykańskie i praktyka amerykańska taką nadzieję dają. Mówią o uzdrowieniach z homoseksualizmu od 30 do nawet 60 procent. Pierwsza grupa, 30 procent uzdrowionych, to ci, którzy już nie wracają do homoseksualizmu. Kolejne 30 procent stanowią ludzie, którzy kończą z praktykami homoseksualnymi i choć być może nie nawiązują relacji z płcią przeciwną, to przynajmniej żyją w czystości - przekonuje posłanka PiS.

"Homoseksualiści mieszkają w apartamentach"

Pawłowicz zgadza się z byłym prezydentem Lechem Wałęsą, który mówił m.in. że geje w Sejmie powinni siedzieć za murem. - Co do zasady zgadzam się, że homoseksualizm nie jest zgodny z naturą - powiedziała posłanka PiS. Jej zdaniem problem tkwi w homoseksualistach celebrytach. - Homoseksualiści celebryci zazwyczaj mieszkają w apartamentach, wygrzewają się w świetle fleszy aparatów fotograficznych i kamer. Ich działalność jest hojnie sponsorowana nie wiadomo przez kogo - sugeruje.

Pawłowicz obraża? Sprawa umorzona

W piątek z braku znamion przestępstwa warszawska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa z zawiadomienia Ruchu Palikota w związku z wypowiedziami posłanki PiS Krystyny Pawłowicz dotyczącymi homoseksualistów i posłanki RP Anny Grodzkiej.

Podczas styczniowej debaty w Sejmie nad projektami w sprawie związków partnerskich Pawłowicz mówiła m.in.: "W relacjach homo nie ma żadnego pożycia, jest najwyżej jałowe użycie drugiego człowieka, traktowanego jak przedmiot". Podkreślała, że proponowane związki mają cel "czysto hedonistyczny, autodestrukcyjny dla człowieka, partnera, członków jego rodziny, mają zapewnić na koszt społeczeństwa i budżetu, ale nie w interesie społecznym, wygodne i łatwe praktykowanie egoistycznych pragnień".

Więcej o:
Komentarze (197)
Pawłowicz: To ja, a nie Biedroń, jestem rzeczywistym obrońcą homoseksualistów
Zaloguj się
 • polak_k.prawy

  Oceniono 417 razy 351

  To pierwszy przypadek by obrońca kpił, lekceważył, naigrywał się i obrażał tego kogo broni.
  Pani Profesor ma niezwykle wprost dobre samopoczucie.

 • polak_k.prawy

  Oceniono 352 razy 288

  To kościelni celebryci "mieszkają w apartamentach, wygrzewają się w świetle fleszy aparatów fotograficznych i kamer. Ich działalność jest hojnie sponsorowana przez" państwo, w którym są tysiące niedożywionych dzieci i rodzin żyjących w nędzy.
  Kościelni celebryci są w każdej gminie, gejowskich jest garstka w całym kraju. Ci drudzy ciężko pracują, żeby coś mieć. Państwo im nic nie daje, tylko ich ogranicza, spycha na margines.
  Pani Profesor to nie oburza?

 • benek231

  Oceniono 243 razy 203

  Beznadziejnie glupia, lub/i klamczucha. Homoseksualisci nie pisaliby do niej takich listow.

  Podobnie z amerykanskimi uzdrowieniami. Wykazano tym uzdrawiaczom oszustwo. Czyli Pawlowicz przynajmniej nie jest na biezaco.

 • chi_neng1

  Oceniono 101 razy 81

  :) :) :) No i wreszcie wyszlo szydlo z worka!

  Tak wiec wreszcie dowiedzielismy sie prawdy kto jest prawdziwym obroncom homoseksualistow.

  Rozumiem, ze niektorzy z nich (nawet moze i wielu) potrzebuje terapii i rozmow z psychologami, bowiem od niepamietnych czasow byli ( w dalszym ciagu sa, choc w duzo, duzo mniejszym stopniu) przesladowani.

  Rozumiem rowniez, ze przybrali oni taka forme samoobrony jaka zastosowali, a ktora obecnie mogliby (wg mnie) juz stonowac i zmienic, bowiem sytuacja ich nie jest juz tak drastyczna jak byla duzo wczesniej.

  Pawlowicz, jak widze zaczyna isc ich torami (mam tu na mysli konsekwentne dazenie) jesli chodzi o zwalczanie/leczenie homoseksualizmu - niezaleznie od tego czy jest to mozliwe czy nie i czy oni faktycznie sobie tego zycza czy nie. Jej tlumaczenia sie licza a nie tych, ktorzy nimi sa.

 • realistas

  Oceniono 42 razy 38

  Ta kobitka jest tak mądra jak kler, Gowin i Kaczyński. Nie wyleczy żółwia ze skorupy i tak samo nie wyleczy homoseksualisty. Chyba, że go zabije. Trzeba tym ludziom dać żyć. Oni nikomu rozsądnemu nie przeszkadzają. Nie cierpią ich głównie ukryci homoseksualiści, którzy boją się do tego przyznać. Kler nie lubi homoseksualistów bo duża ich grupa to homoseksualiści, którzy muszą się z tym kryć. Niech biorą te śluby i żyją w spokoju.

 • ryslew2061

  Oceniono 39 razy 33

  Chroń nas, Panie, przed obrońcami. Z wrogami poradzimy sobie sami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX