Organizowali Euro 2012. Dostali milionowe premie z Ministerstwa Sportu

12.03.2013 17:27
- Po ponad milion trzysta tysięcy złotych premii zainkasowali dwaj szefowie rządowej spółki PL.2012 - podała Informacyjna Agencja Radiowa.
Jak wynika z informacji agencji, premie wypłacone przez resort sportu zostały przyznane za przygotowania i pracę przy projekcie Euro 2012. Szef spółki PL.2012 Marcin Herra otrzymał dokładnie 1 330 436 złotych, a wiceprezes Andrzej Bogucki 1 307 713 złotych. Rada nadzorcza uznała, że dobrze wykonali swoją pracę podczas Euro.

Z prezesami PL.2012 podpisano nowe kontrakty. Będą zarządzać Stadionem Narodowym. Obydwaj będą zarabiać po 29 tysięcy złotych brutto plus opcjonalne premie.

Zobacz także
Komentarze (234)
Zaloguj się
 • amiraaa

  0

  Jezeli w Polsce bedzie ta zakichana olimpiada,to juz wiadomo ze jej dyrektorem będzie Herra,no bo ma przecierz takie doświadzenie .Juz widze jak prywatne firmy dałyby mu takie wynagrodzenie.Tez podejrzewam ze tą kasa to sie bedzie musiał podzielic z Mirem.

 • adamsos33

  0

  Szlag mię chyba trafi

 • sselrats

  0

  Tak dlugo jak gastarbajterzy beda slac kase do kraju tak dlugo to pociagnie...

 • jonasz49

  0

  Jednak myślę że te miliony im się należą, bo wykończyli małe firmy i puścili ich w skarpetkach. Rząd robi to samo i też premia im się zawsze należy, a naród idzie do urn i stawia krzyżyk na platformie, no bo Kaczyński i Ziobro popełnili mord na śp. pani Blidzie i domagają się prawdy o Smoleńsku.

 • wieprzowinapozydowsku

  0

  Wurw sie rodzi...

  harce.files.wordpress.com/2011/11/wkurw_sie_rodzi.jpg

 • chrobotek46

  0

  Czy nie powinno podawać się do publicznej wiadomości, kto imiennie lekką ręką rozdaje publiczne pieniądze za bycie w cwaniackiej grupie ? Czemu rozdający schowani są za komisją , komitetem, radą ?
  Kolego piłkarski na posadzie premiera :Tusku - wiesz coś o tym ? Tak wygląda tanie państwo?

 • hurdy-gurdy-x

  0

  Ja też chcę być kolegą Mira !!!!!!!!!!!!!!!

 • wilku93wwww

  Oceniono 2 razy 2

  A wiecie co ja zrobię w ramach protestu? Zarejestruję się w urzędzie pracy i pójdę pracować na czarno. Nie pozwolę żeby mnie okradali.

 • dickers

  Oceniono 1 raz 1

  oczywiście z pierwszej strony ten news już zniknął, takie to jest "rzetelne" dziennikarstwo szechtera i spółki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje