"Aniołek" Kaczyńskiego odchodzi z PiS. Klejnowska: "Nie mówię żegnam, a do zobaczenia"

11.03.2013 19:15
Post na Facebooku Ilony Klejnowskiej

Post na Facebooku Ilony Klejnowskiej (fot. Facebook.com / Ilona Klejnowska)

Ilona Klejnowska, oskarżana przez posłów Solidarnej Polski o "omotanie" ich działacza i wyciąganie od niego tajnych projektów, odchodzi z partii. - Dziękuję politykom, dziennikarzom, największemu nauczycielowi politycznemu Jarosławowi Kaczyńskiemu. Przede mną nowe wyzwania. Nie mówię "żegnam", a "do zobaczenia" - napisała na swoim profilu na Facebooku.
- W pewnym momencie płótna zaczęły stawać się areną wystąpień(...) to co działo się na płótnie nie było obrazem lecz wydarzeniem." Dziękuję wszystkim tym,którzy przez ostatnie 6lat zamalowywali moje płótno (czyt.życie) w wydarzenia.Dziekuje politykom tym z PiS ale też tym z innych ugrupowań,dziennikarzom,operatorom,koleżankom i kolegom z klubu i tym z siedziby PiS,najwiekszemu nauczycielowi politycznemu Jarosławowi Kaczyńskiemu i wszystkim tym których poznałam w "gmachu".Dziękuję.Przede mną nowe wyzwania i egzaminy,dalsze zamalowywanie płótna.Nie mówię żegnam a do zobaczenia... [pisownia oryginalna - red.] - napisała Klejnowska na swoim profilu na Facebooku.

To pokłosie "afery szpiegowskiej", jaka nawiedziła ostatnio nasz Sejm. W zeszłym tygodniu tygodnik "Wprost" napisał, że Ilona Klejnowskiej, działaczka PiS, miała - według polityków Solidarnej Polski - omotać jednego z działaczy tej partii, Mariusza Łuszczka. Wszystko po to, by ten dostarczał Klejnowskiej dokumenty ziobrystów. Dzięki temu PiS miał szybciej organizować konferencje i podbierać pomysły Solidarnej Polski.

"Damscy bokserzy, nie zostawimy tak tego"

Klejnowskiej na konferencji prasowej bronił prezes PiS Jarosław Kaczyński i Adam Hofman. - Z Ziobrą jest tak: miał być delfinem, chciał być rekinem, a został leszczem. Będę występował w obronie zaatakowanej przez tych facetów, damskich bokserów, pracownicy mojego biura Ilony Klejnowskiej - mówił Hofman.

Odejście działaczki nie powinno być zaskoczeniem. Dziennikarze tygodnika "Wprost" napisali tydzień temu, że po tym, jak sprawa wynoszenia dokumentów wyjdzie na jaw, Klejnowska odejdzie z polityki. Kilka lat ma "przezimować" w jakiejś agencji PR-owskiej, by potem wrócić do Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także
Komentarze (104)
Zaloguj się
 • szach-mat0

  0

  Druga pożyteczna idiotka.

  Zaburzenia psychiczne - utrudnienia funkcjonowania społecznego lub psychicznego jednostki, noszące znamiona cierpienia, zlokalizowane wokół objawu osiowego. Posiadają określoną dynamikę, etiologię, patogenezę, symptomatykę.
  Pojęcie zaburzenia wiąże się z pojęciami zdrowia psychicznego, normalności zachowania oraz jego patologii.

  Wizytówka PiSu.

 • korcia2000

  Oceniono 1 raz 1

  Ładna bo głupia czy głupia bo ładna?

 • jackie53

  Oceniono 1 raz 1

  Ilonka a mnie nie podziękujesz? Chciałaś tak, było tak, chciałaś owak, było owak. Chciałaś jeszcze inaczej, było! A teraz nawet ani: "pocałuj mnie w dupę"?! Nie uchodzi Ilonko, nie uchodzi...

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 2 razy 2

  A co ilona odchodzi na zasłużoną emeryturę,czy będzie swoimi wdziękami wabiła nowych polityków do śmierdzącego pisuaru???????????????????

 • calli

  0

  Agentka Ilonka
  zwana kari-mata
  przyjmie i PiS-członka
  bo to zwykła..

  ..uprzejmość wobec Największego Nauczyciela jest :)

 • wks_fanatyk

  Oceniono 3 razy -3

  Nie no sory chodzilo mi o tą 3 od prawej , czarna marynarka i biała spodniczka , korwa niezła jest , mam ogromną słabośc do kobiet tej urody

 • wks_fanatyk

  Oceniono 3 razy -3

  Niezla jest Ola tylko wydaje mi się że uważa się za "pempek świata " słowem potrzebuje by ktoś wskazał jej właściwe miejsce w szeregu , 1 tydzien spędzony ze mną i wraca na właściwe tory , a najlepsza jest ta niunia w białej marynarce , mam ogromną słabośc do takich czarnulek i kobiet urody tego typu

 • kmicic-1-1

  Oceniono 1 raz 1

  Na pokutę założy jesionkę ,mocherową beretkę i pójdzie do Torunia prosić o przebaczenie.

 • wks_fanatyk

  Oceniono 2 razy -2

  Niezła jest Ola , tylko wydaje mi się że jest taka za bardzo dumna i uważa sie za "pempek świata" , 1 tydzien spędzony ze mną i jest sprowadzona na tzw" dobre tory" , poprostu potrzebuje twardego wychowu , musi z powrotem poznac gdzie jest miejsce kobiety , a najlepsza jest ta czarnulka w białej marynareczce , mam ogromną słabośc do kobiet tego typu urody

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje