Kukiz szykuje nową Wiosnę Ludów: Komuna w manipulacji Platformie do pięt nie dorosła

11.03.2013 11:29
Paweł Kukiz

Paweł Kukiz (Fot. Rafał Masłow / Sony Music)

Paweł Kukiz, jego Zmieleni i NSZZ "Solidarność" szykują kolejną Wiosnę Ludów, która będzie początkiem końca III RP - zapowiada dzisiejsze "Do Rzeczy". Sam Kukiz tymczasem w rozmowie z tygodnikiem dobitnie tłumaczy, dlaczego chce zmienić ustrój i usunąć PO od władzy: - W oszustwie, manipulacji, socjotechnice i propagandzie sukcesu komuna nie dorosła Platformie do pięt.
- Mam domieszkę tatarskiej krwi. Pozwolę więc sobie porównać siebie i Zmielonych do jazdy tatarskiej, działającej oczywiście na rzecz Rzeczpospolitej, która ma celu zwiad i spowodowanie zamieszania w szeregach wroga. Potem nasze chorągwie pozorują odwrót i znienacka uderza husaria dozbrojona strzelcami, piechotą, lekką jazdą. Ta husaria to "Solidarność", a piechota i strzelcy - obywatele i stowarzyszenia - tak obrazowo opisał w dzisiejszym "Do Rzeczy" swój plan obalenia obecnego ustroju Paweł Kukiz.

"Konstytucja z 1997? Sankcjonuje ułudę wolności"

Muzyk zapowiedział, że chce zmiany nie tylko ordynacji wyborczej, mającej na celu wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych, ale i konstytucji z 1997 r., która według niego "jest wewnętrznie sprzeczna" i "sankcjonuje ułudę wolności".

Pytany, dlaczego więc do niedawna popierał PO, odpowiedział, że żył w ułudzie, że partia będzie chciała coś zmienić. - Gdy zobaczyłem, że mają prezydenta, który z pomocą Senatu może rozpisać referendum w sprawie ordynacji wyborczej, zapytałem jednego z prominentnych polityków PO: "Jak będzie z tymi JOW-ami?", a on na to: "Myśmy się rozmyślili, bo wiesz, na tym to komuna zyska". Potraktował mnie jak idiotę. Powiedziałem mu więc: "Słuchaj, kolego, komuna to wam do pięt nie dorosła w manipulacji, w oszustwie, w socjotechnice, propagandzie sukcesu". To była nasza ostatnia rozmowa - skwitował muzyk.

Zobacz także
Komentarze (525)
Zaloguj się
 • kingsalami

  0

  Kukiz przestan bo plakac mi sie chce jak gadasz te belbosti. Wstyd mi za ciebie choc nie jestem z Paczkowa tylko z Nysy.

 • bog43

  0

  Powstaje platforma ODURZONYCH . Zmiana tylko jednej literki a oddaje właściwy sens tej inicjatywie.
  Pamiętacie płomienne hasła rewolucji francuskiej , a to , że w ten sam dzień przebrali się w fatałaszki swoich ciemiężycieli też pamiętacie ?

 • kubulek51

  Oceniono 1 raz 1

  Odezwał się HEROS INTELEKTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla popularności niektórzy zrobią wszystko.

 • kibic_rudego

  0

  "W oszustwie, manipulacji, socjotechnice i propagandzie sukcesu komuna nie dorosła Platformie do pięt."
  dodać ze przy ukrytej pomocy Fundacji Adenauera

 • liczdo10

  Oceniono 2 razy 0

  A komu Kukiz do pięt dorósł?...

 • phillip_lee_81

  Oceniono 1 raz 1

  Kukiz zmądrzał dopiero jak mu powiedzieli że w ,,ustawce'' u Mellera grał ,,pożytecznego idiotę''

 • rekontra333

  Oceniono 1 raz -1

  @cillian

  PRowcu partii rzadzacej. I inni nawiedzeni z PO piszacy tutaj. Przyzwyczajajcie sie do takich informacji jak dzis w Maloposce. To beda powszechne informacje w szostym roku rzadow PO, az znieczulimy sie i bedziemy mowic lemingiem - "rzygam tymi samobojstwami":

  m.krakow.gazeta.pl/krakow/1,106511,13543576,Odwiedli_mezczyzne_i_kobiete_od_prob_samobojczych.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=lokale

 • janusz36

  Oceniono 4 razy -2

  Juz nie przesadzaj Kukiz. Nie douczony? Nie wiesz co to bylo UB SB Urban prokuratorzy i sedziowie fabrykujacy dowody
  Propaganda rodem z kronik filmowych
  Urzednicy polityczni w wojsku fabrykach i szkolach
  Klamcy w mediach ktorzy nawet gdy Poznan czy Gdansk strajkowal odcinali telefony i i wmawiali ze tam nic sie nie dzieje
  Nie slyszales o stonce polskich bandytach z AK od Andersa i klamcach wymyslajacych ze Katyn to Rosjanie
  Nic nie wies o falszowaniu wyborow i opowieciach ze caly narod z partia
  byli tak dobrzy w klamstwach i manipulacji ze sami w nie uwierzyli przeciez Rakowski mowil ze partia byla przekonana ze wygraja jednak wybory do Senatu z 1989
  Kukiz idz do szkoly nie osmieszaj sie. Bycie znanym muzykiem to nie to samo co bycie autorytetem. Wiemy to nie musisz nikomu przypominac.

 • sigizm

  Oceniono 4 razy 0

  ale dziwaczkowaty facet............. po czym to ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje