Bliscy o Wałęsie: Internet i Radio Maryja - tyle zostało z wiecowej bestii

11.03.2013 08:00
Lech Wałęsa

Lech Wałęsa (AG)

Lech Wałęsa "jest człowiekiem znudzonym i zmęczonym, a przede wszystkim samotnym" - czytamy w dzisiejszym "Newsweeku". - Sieć to dla niego surogat wiecu, wrzuca coś i czeka na reakcję. Tyle zostało z wiecowej bestii - ocenia Piotr Adamowicz, który opracował książkę "Marzenia i tajemnice" Danuty Wałęsowej.
Zobacz także
Komentarze (214)
Bliscy o Wałęsie: Internet i Radio Maryja - tyle zostało z wiecowej bestii
Zaloguj się
 • od-or

  Oceniono 346 razy 222

  Wałęsa udowodnił jedno że prosty robotnik zostanie na wieki wieków prostym robotnikiem

 • hardy1

  Oceniono 260 razy 190

  Bolesny jest upadek z wysokiego stołka i zapomnienie.
  Zwłaszcza dla kogoś, kto jako prosty robotnik stał się nagle znany w świecie a potem został nawet prezydentem. Powrót jest bardzo bolesny.

 • jackie53

  Oceniono 300 razy 188

  Teraz już jest raczej za późno, ale wcześniej... jakby tak wziął książkę do reki, poczytał, może by się dowiedział, że są od niego (naprawdę!) ludzie mądrzejsi. Pouczyłby się języków. Przejrzałby słowniki nie koniecznie wyrazów obcych, ale nawet języka polskiego. I tak kawał roboty odwalił dla niego syn Jarosław, ale jak widać to za mało. Poza tym... ci cholerni poklepywacze i cwaniaki, którzy przy Lechu sporo uszczknęli. Szkoda mi faceta, bo coś tam jednak dla mnie zrobił i poświęcił...

 • gupek-wioskowy

  Oceniono 167 razy 117

  pewnie bierze masę leków. Widać po nim betablockery - typowa przyczyna syndromu metabolicznego u facetów z nadciśnieniem i problemami z sercem.

  Zamiast siedzieć z Radyjem mógłby pójść na spacer. To by mu dobrze zrobiło. I nam wszystkim. A jakby wziął na spacer psa, to by kumpli miał i czułby się mniej samotny.

  Niech mu bliscy sprezentują pieska.

 • realistas

  Oceniono 118 razy 80

  Wałęsa zawsze był taki sam. Zrobiono z niego bohatera, a on uwierzył, że jest tym bohaterem chociaż był figurantem. Teraz ci, którzy wyjechali na tym bohaterze widzą jaki to prostak.

 • janbar22

  Oceniono 91 razy 71

  Kurczę, od tygodnia Lech Wałęsa jest nikim: 70 letni starszy człowiek-sfrustrowany, samotny, otumaniony przez radio M., znudzony...a dwa tygodnie wcześniej był legendarnym przywódcą Solidarności, Noblistą i Prezydentem. Wystarczyła jedna wypowiedź na temat jego stosunku do gejów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje